Daft Punk powracają? Sławny duet ma pojawić się na nowym albumie Coldplay

Legendy french house’u od trzech lat nie wydały nic nowego. Są jednak poszlaki wskazujące na to, że Daft Punk mieliby pojawić się na nowym albumie Coldplay.

kalendarz

Daft Punk od lat mogą być swobodnie nazywani legendami muzyki elektronicznej. Lista zasług, jaką mają dla tego nurtu, jest naprawdę ogromna. Najbardziej smuci jednak fakt, że francuski duet tak rzadko wydaje swoje produkcje. Od premiery ich ostatniego albumu minęło aż sześć lat, zaś ostatni muzyczny znak życia zostawili trzy lata temu na albumie “Starboy” autorstwa The Weeknd. Wygląda jednak na to, że przerwa ta dobiegnie końca już wkrótce.

Na facebookowym fanpage’u włoskich fanów zespołu Coldplay pojawiła się prawdopodobna tracklista najbliższego albumu formacji pod tytułem “Fool’s Gold”. Naszą szczególną uwagę przykuła pozycja numer pięć, na której widnieje featuring z Daft Punk. Jeżeli ta tracklista znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości, to możemy być świadkami jednego z najciekawszych połączeń ostatnich lat.

emuze.me

Z kolei jak podaje ColdplayXtra, kolejny fanowski profil w mediach społecznościowych, jest wiele okoliczności, które mogą potwierdzać nowy album oraz współpracę brytyjskiego zespołu z legendarnym duetem. Jednym z nich jest chociażby sesja nagraniowa Coldplay we Francji, która została zaobserwowana przez francuskie media w lipcu.

Czy będzie to kolejny największy comeback tego roku po ponownym wejściu Korwina do sejmu? Miejmy nadzieję, że tak. Na oficjalne wieści musimy jednak jeszcze poczekać.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?