David Guetta i Brooks znów we wspólnym singlu. Nietypowy sposób emisji utworu na YouTube!

Twórcy “Like I Do” ponownie w akcji! Na rynku pojawił się właśnie nowy, wspólny singiel Davida Guetty i Brooksa, pod nazwą “Better When You’re Gone”!

kalendarz

Za dwa tygodnie minie rok od premiery utworu “Like I Do” – a więc przebojowego efektu współpracy Brooks’a, Martina Garrixa i Davida Guetty. Mimo, iż prezenterzy polskich rozgłośni radiowych nie uwzględniali w swoich animacjach Thijsa, tudzież brały go za… wokalistkę (!), to każdy już trochę znający twórczość producenta zauważy, że to właśnie on wniósł najwięcej w kształt i brzmienie produkcji.

Niecały rok po premierze tamtego utworu, dwudziestotrzylatek znów prezentuje utwór powstały we współpracy z topową postacią świata EDM. Jest nią ponownie David Guetta, jednak tym razem do kompletu dołącza amerykański duet Loote. Transatlantycka kolaboracja nosi nazwę “Better When You’re Gone” i już od dzisiaj można jej posłuchać na platformach streamingowych, ale nie tylko.

kalendarz

Utwór pojawił się także na portalu YouTube – i to nikogo specjalnie dziwić nie powinno. Zabawa jednak zaczyna się, gdy przejdziemy do formy emisji – otóż Lyric Video zostało wyprodukowane wertykalnie – a więc specjalnie pod użytkowników smartfonów. Nie jest to zbyt często spotykana praktyka, więc tym bardziej warto na nią zwrócić uwagę.

ultra

A jak sprawuje się sam utwór? Jeśli ktoś szukał odskoczni od Future Bounce’owej stylistyki Holendra, to w tym utworze z pewnością jej nie znajdzie. Brooks (no bo nie oszukujmy się, to jego najbardziej słychać) zastosował patenty znane już z poprzednich utworów. Nie ujmuje to jednak temu utworowi jakości i potencjału imprezowego, którego w produkcjach Thijs’a zazwyczaj nie brak. Jesteśmy więc przekonani, że ten numer podczas tegorocznego sezonu festiwalowego usłyszymy nieraz – mamy nadzieję, że także w Polsce!

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?