David Guetta i Tom Staar pracują nad wspólnym utworem!

Jedna z najpopularniejszych postaci radiowego EDMu łączy siły z twórcą wysokiej jakości Groove’owych numerów. Zanosi się na coś naprawdę ciekawego!

kalendarz

Ubiegły rok był dla Davida Guetty bardzo intensywny. Oprócz licznych występów na całym świecie i międzynarodowych radiowych hitów, na koncie Francuza pojawił się kolejny album – tym razem podwójny, w ramach którego jeden z krążków został wypełniony Tech House’owymi produkcjami artysty w ramach projektu pobocznego o nazwie Jack Back.

Zanosi się jednak na to, że to nie koniec niespodzianek ze strony producenta – 2019 rok zaczyna się bowiem naprawdę mocną zapowiedzią.

kalendarz

Już wkrótce możemy się spodziewać efektu współpracy Francuza z… Tomem Staar’em! Brytyjski producent już w ubiegłym roku remiksował jeden z singli Pierre’a – konkretnie “Don’t Leave Me Alone”.

ultra

Groove’owe granie musiało się producentowi mocno spodobać, bo na Instagramie Toma pojawiło się wspólne zdjęcie z Davidem, opatrzone opisem jednoznacznie wskazującym na to, że panowie szykują w studiu coś interesującego.

https://www.instagram.com/p/BsoDaeVgjYk/?utm_source=ig_embed

Wraz z Davidem Guettą szykujemy prawdziwą bombę”

kalendarz

Jest to o tyle zaskakujące, że muzyka obu panów to były raczej dwie różne parafie – Francuz zazwyczaj skupia się na typowych radiówkach, zaś Tom gustuje w szeroko pojętych Groove’owych rytmach. Z drugiej strony – jak wspomnieliśmy wyżej – pięćdziesięciojednolatek w ubiegłym roku obok komercyjnego materiału, wydał także ten bardziej undergroundowy, a to tylko pokazuje, jak wszechstronnym producentem jest Francuz.

Jesteśmy bardzo ciekawi, co przygotowują obaj producenci. Nie spodziewajmy się raczej utworu pod stacje radiowe – z drugiej strony jednak nigdy nic nie wiadomo.

Na ten moment nie znamy większej ilości szczegółów – próżno w sieci szukać chociażby ripów z setów, czy chociażby daty wydania. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość!

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?