Dimitri Vegas wystąpi w najnowszej części serii “Rambo”!

Dimitri Thivaios, 1/2 duetu Dimitri Vegas & Like Mike zagra w filmie “Rambo 5: Ostatnia krew”. Premiera filmu już po wakacjach!

silesia beats

Dimitri Vegas jest znany głównie ze swojej muzycznej twórczości, jednak to nie jest jedyna pasja belgijskiego DJa i producenta. Autor takich hitów jak “Mammoth“, “The Hum” czy “Wakanda” wielokrotnie udzielał się już w środowisku filmowym, głównie jako osoba podkładająca głos do popularnych filmów animowanych. Możemy usłyszeć go m.in. w “Spider-Man: Uniwersum” czy “Wielkiej Szóstce“. Jeden z braci Thivaios zaliczył również gościnny występ w filmie “Lukas” u boku legendy kinematografii – samego Jean-Claude Van Damme’a.

Teraz w karierze filmowej Dimitriego przyszła pora na coś o wiele większego – będziemy mogli bowiem zobaczyć go w najnowszej części serii Rambo! Film będzie opowiadał historię porwania córki przyjaciela głównego bohatera przez meksykański kartel narkotykowy. W głównej roli – jak zwykle – zagra Sylvester Stallone, który przy okazji odpowiada także za scenariusz produkcji.

jay_cluss

Na tą chwilę nie wiemy, jaką rolę konkretnie odegra znany DJ, jednak jedno jest pewne – zobaczymy go na ekranach kin na całym świecie. “Rambo 5: Last Blood” wyreżyserowane przez Adriana Grunberga trafi do kin już 20 września 2019 roku.

ultra

kalendarz

Total
27
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?