DJ Kris powraca do Poznania! Szykują się Andrzejki pełne muzycznych wspomnień

Poznańscy fani muzyki Trance w wydaniu klasycznym będą mogli zobaczyć twórcę Sunrise Festival w akcji już 30 listopada. Bilety już w sprzedaży!

sunrise

Klubowe występy Krzysztofa Bartyzela aka DJ Kris nie zdarzają się zbyt często. Jedyne regularne występy legendy klubu Ekwador Manieczki mają miejsce w Kołobrzegu, podczas Sunrise Festival. Nie zmienia to faktu, że raz na jakiś czas można go zobaczyć w bardziej kameralnych warunkach – i właśnie w tym celu warto zaplanować spędzenie Andrzejek w Poznaniu.

Właśnie 30 listopada twórca Sunrise Festival powróci ze swoim show do stolicy Wielkopolski. To wszystko będzie mieć miejsce podczas imprezy z organizowanej od 2013 roku serii eventów “Retrospekcja“. Wydarzenie odbędzie się w miejscu, co by nie mówić, niecodziennym z perspektywy fana EDM – mowa bowiem o starym dworcu PKP, w którym retro brzmienia gościły już niejednokrotnie.

kalendarz

Krisowi, który zaprezentuje ekskluzywny dwugodzinny set, towarzyszyć będą członkowie ekipy MDT – Jay Bae i Diabllo, a także stali rezydenci “Retrospekcji”.

kalendarz

Sprzedaż biletów już ruszyła – możecie je nabyć w cenie 49 złotych pod tym linkiem. Portal Shining Beats dumnie sprawuje patronat medialny nad tym wyjątkowym wydarzeniem.

foto: Gromysz

sunrise

kalendarz

Total
29
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?