DJ Kuba & NEITAN oraz COLL3RK w najnowszym odcinku Hardwell On Air. Duma!

kalendarz

Lepszego dnia niż Dzień Niepodległości na pisanie o sukcesach polskich artystów chyba nie ma – ale w sumie nie ma co czekać na ten moment, wszak obecność polskich artystów w światowych labelach zaczyna być codziennością. W serii #POLANDSTRONK takich przykładów jest na pęczki, drugi odcinek znajdziecie poniżej.

emuze.me

Ale przejdźmy do meritum – w najnowszym epizodzie cotygodniowego podcastu Hardwell On Air pojawiły się aż dwa utwory, w które zamieszane były polskie aliasy, wśród których widnieje COLL3RK – projekt prowadzony przez Jacka Nawrota, który już raz pojawił się w labelu trzeciego najpopularniejszego DJa i producenta świata według rankingu magazynu DJ Mag – przed wakacjami Jacek wydał numer z Patrickiem Moreno, innym polskim producentem, który także zyskuje coraz większą rozpoznawalność wśród fanów EDM.

ultra

Jednak to wszystko było w czerwcu, a teraz przyszedł czas na coś nowego – w piątek, nakładem właśnie Revealed Recordings, został wydany kolejny singiel Polaka, tym razem powstały we współpracy ze szwedzkim producentem, który działa jako Mike Shiver.

Utwór nazywa się “See The Light” i jest z pewnością interesującym kąskiem dla tych, którzy cenią sobie styl takich artystów, jak Jay Hardway czy Mesto – a więc dostajemy interesujący, Future Bounce‘owy utwór, których notabene brak ze strony polskich artystów.

Kawałek pojawił się także w najnowszym wydaniu cotygodniowego podcastu Hardwell On Air – podobnie zresztą, jak nowy utwór od innych Polaków, mianowicie od duetu DJ Kuba & NEITAN, których “Colombia” już w piątek zostanie wydana nakładem labelu Playbox.

kalendarz

Jest to powrót łódzkiego duetu do wytwórni należącej do duetu twoloud, gdzie w przeciągu ostatnich kilku lat wydali pięć singli – ostatni z nich, z tego roku, nosi tytuł ‘”Jungle Jane”.

“Colombia” jest utrzymana w stylistyce poprzedniego tracka, który – tak swoją drogą – mocno inspiruje się stylem innego polskiego duetu, mianowicie LOUD ABOUT US!

Nie zmienia to faktu, że sam track trzyma poziom i w ciągu najbliższych tygodni z sukcesem będzie pojawiać się w setach polskich i (mamy taką nadzieję) zagranicznych DJów i producentów. Tego drugiego jesteśmy pewni już teraz, wszak lista supportów – i to na tydzień przed oficjalną premierą – jest naprawdę ciekawa: oprócz Hardwella, utwór “Colombia” grali chociażby MAKJ, Morgan Page oraz Yves V.

emuze.me

ultra

Oficjalny release w piątek, 16 października, ale utwór w wersji radiowej już teraz do usłyszenia na kanale Future House Music na portalu YouTube.

To tyle o polskich akcentach w najnowszej audycji Hardwella. Teraz czas na cały odcinek, który także warto odsłuchać – w nim między innymi nowy singiel Parisa Blohma!

kalendarz

emuze.me

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?