Don Diablo nie zwalnia tempa. Wsród tegorocznych planów m.in. nowy album!

Na Instagramie Holendra padło pytanie o plany na 2019 rok. Odpowiedź zadowoli rzeszę Hexagonians. Szykujcie się na sporo nowej muzyki!

sunrise

Don Diablo miał naprawdę intensywny ubiegły rok. Nie zabrakło w nim wielu udanych koncertów (w tym kilku w naszym kraju), masy interesujących release’ów (na czele z albumem “Future”), a także sporego przyrostu fanów (siła przebicia Hexagonians wywindowała Holendra na rekordowe, 8. miejsce w rankingu DJ Mag Top 100 DJs).

Jednak czas płynie szybko – wszak mamy już 2019 rok, który – jeśli mamy wierzyć samemu zainteresowanemu – będzie naprawdę ciekawym czasem.

kalendarz

Na Instagramie artysty jeden z fanów zapytał bowiem o plany na rozpoczynający się rok. Odpowiedź producenta była konkretna i wiele mówiąca. Wśród celów twórcy przebojowego “Survive” jest między innymi… nowy album, o którym najzagorzalsi fani mogli usłyszeć w grudniu podczas Future XL – koncertu Dona w Amsterdamie.

kalendarz

Choć tajemnicą pozostają takie istotne kwestie, jak data wydania, tracklista czy goście, którzy pojawią się na albumie, to już można domniemywać, że jednym z utworów, które znajdą swoje miejsce na kolejnym krążku Holendra jest utwór poświęcony bratu Dona, zagrany podczas wspomnianej już imprezy.

https://www.youtube.com/watch?v=WXnaVK2n8Zc

Ale wracając – Don planuje także mniej występować, więcej czasu spędzać w studiu nagraniowym oraz więcej odpoczywać. Kompletnie nas to nie dziwi – w ubiegłym roku producent był mocno rozchwytywany na całym świecie, co w połączeniu z zarządzaniem labelem i linią ubrań, a także intensywnym cyklem wydawniczym, nie dawało artyście zbyt wiele czasu dla siebie. A przecież nikt nie jest maszyną

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?