Don Diablo w zaskakującej odsłonie! Sprawdź synthwave’ową wersję “You’re Not Alone”!

Don Diablo zaskakuje nową produkcją w klimatach synthwave. Lekki wokal w połączeniu z retro syntezatorem tworzy unikalny klimat.

sunrise

Wielu artystów sceny EDM lubi od czasu do czasu zadziwić swoich fanów i poeksperymentować z muzyką. W ten sposób przestają być więźniami własnego stylu i wyrywają się z sideł rutyny. Jednym z takich twórców jest chociażby Don Diablo. Holender wydał w ubiegłym roku debiutancki album “Future“. Możecie na nim usłyszeć nie tylko kojarzony z Donem future house, ale też przykładowo Drum’n’Bass’owe brzmienia. To pokazuje, że autor singli “Chemicals” czy “Cutting Shapes” nie ogranicza się do jednego stylu.

Artysta wciąż nie przestaje zaskakiwać – właśnie wydał kolejny VIP Mix do swojego singla “You’re Not Alone“. Naciskając przycisk play usłyszeliśmy coś, czego kompletnie się nie spodziewaliśmy. Utwór jest utrzymany w klimatach synthwave. To zupełna nowość w produkcjach Dona.

kalendarz

Lekki i przyjemny wokal w połączeniu z retro syntezatorem tworzą unikalny styl. Naszym zdaniem utwór mógłby spokojnie znaleźć się chociażby w soundtracku cyberpunkowego Blade Runner‘a. Słychać jednak, że ten mix to ukłon w stronę stacji radiowych. Don najpewniej będzie chciał powtórzyć sukces “Survive”, na co jak najbardziej są szanse – i czego też bardzo chcielibyśmy, wszak im więcej EDMowych artystów w mainstreamowych mediach, tym lepiej!

ultra

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?