Remix Don Diablo dla Martina Solveiga i Davida Guetty wyciekł… na Spotify!

Popularny Holender zremiksował utwór “Thing For You”. Kawałek w ubiegłym tygodniu pojawił się na portalu Spotify, po czym… zniknął. Oficjalny leak?

silesia beats

Fani Don Diablo przywykli już do tego, że remiksy wychodzące spod ręki ich “bossa” nie odbiegają jakościowo od oryginałów, a często nawet są od nich lepsze. Jest w tym sporo racji, a referencje Holender ma solidne – remixy dla takich artystów jak The Chainsmokers, Ellie Goulding, Kygo, Bastille, Ed Sheeran czy Rihanna mówią same za siebie! Patrząc na tą rozległą bibliotekę można uznać, że Don Diablo to prawdziwa maszyna do remiksowania, która potrafi wstrzyknąć w wiele utworów prawdziwą magię muzyki Future House.

Całkiem niedawno do wyżej wymienionego grona dołączyli David Guetta oraz Martin Solveig, którzy w lipcu wydali wspólny utwór zatytułowany ,,Thing For You”.

jay_cluss

Premiera nowej wersji przewidziana jest na 16. dzień sierpnia, ale już w ubiegłym tygodniu utwór można było znaleźć… na portalu Spotify! Na popularnym portalu Reddit można było znaleźć informację o tym, że remix można było przez jakiś czas odtwarzać na najpopularniejszym portalu streamingowym.

ultra

Kawałek został jednak szybko usunięty – a więc oczywistym stało się, że release był dziełem przypadku tudzież błędu.

https://www.reddit.com/r/hexagonians/comments/cosvx8/anybody_having_problems_to_hear_the_new_remix_on/ewlcjer/

Co ciekawe, wyszukanie w Google pozwoli dotrzeć do linku z releasem na Spotify – jednak sam utwór wciąż jest niedostępny.

silesia beats

Na szczęście, dzięki tej sytuacji, Hexagonians nie muszą dłużej czekać na oficjalne wydanie, ponieważ w sieci pojawił się już wcześniej wyciekły Don Diablo Remix. Osoby, które są niecierpliwe, mogą posłuchać wersji Dona już teraz, klikając w ten link.

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?