Don Diablo zagra specjalnego seta na Halloween… w Disneylandzie!

sunrise

Don Diablo – tego pana specjalnie przedstawiać nie trzeba. W ciągu ostatnich kilku lat jego renoma w świecie muzyki elektronicznej wzrosła naprawdę mocno, jego label Hexagon wypuszcza interesujące numery, zaś występy przyciągają tłumy fanów na całym świecie. Trzeba przyznać – Holender musiał czekać aż dwie dekady na aż taki posłuch, ale chyba było warto!

kalendarz

I mówimy o tym nie bez powodu – sława i rozpoznawalność Dona pozwala na nawiązywanie współpracy ze światowymi brandami – podczas tegorocznego Amsterdam Dance Event w sprzedaży pojawiła się nowa linia ubrań, przygotowana we współpracy z Disneyem – obok logo Dona pojawił się także branding Gwiezdnych Wojen. Pomysł okazał się niezwykle udany, więc radzimy się pospieszyć, jeżeli macie ochotę nabyć coś z nowej kolekcji. 😉

kalendarz

Jednak współpraca siódmego najpopularniejszego producenta na świecie nie kończy się na merchu – już jutro (czyli w Halloween) artysta wystąpi w paryskim Disneylandzie. Według zapowiedzi będzie to wyjątkowy i specjalny performance, realizowany zresztą w części parku poświęconej Gwiezdnym Wojnom – trzeba przyznać więc, że wszystko zapowiada się naprawdę niesamowicie.

sunrise

To będzie naprawdę ciekawe wydarzenie, dlatego trochę zazdrościmy tym, którzy planują jutro być w paryskim Disneylandzie. Informacji odnośnie livestreamu brak, niemniej na pewno nie zabraknie nagrań amatorskich, wrzuconych chociażby na YouTube – a już nawet to może oddać w jakiś sposób specyficzny klimat tej imprezy.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?