Kolejny utwór z Drop Challenge ujrzał światło dzienne. Mocne uderzenie po raz drugi!

W piątym odcinku Drop Challenge uczestnicy mieli za zadanie stworzyć utwór z wykorzystaniem sampla śmierci z serii gier Mario Bros.

emuze.me

Chcielibyśmy użyć stwierdzenia, że “nikt nie prosił ale każdy potrzebował” – lecz nie możemy, bowiem naprawdę spora liczba osób oczekiwała na premierę tego tracka. Chodzi o jeden z utworów z ostatniego odcinka serii Drop Challenge.

Naprzeciw oczekiwaniom fanów wyszedł Przemysław Nowak aka MADD, który pełną wersję swojego “Lotsa Spaghetti” zaprezentował właśnie na swoim kanale. Pełna wersja jest też do odsłuchania na platformie Spotify. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę solidnie!

emuze.me

Młody, utalentowany producent do tej pory słynął głównie z niekonwencjonalnych aranżacji przeróżnych znanych utworów. Propozycje te w szczególności powinny przypaść do gustu fanom muzyki hardstyle, a nawet i mocniejszych klimatów. Tak czy inaczej, tym razem mamy próbkę możliwości własnej inwencji krakowskiego producenta. Ptaszki ćwierkają, że nie jest to ostatnia tego typu produkcja.

Jedna z nich została zaprezentowana zresztą podczas Shining Beats Festival. Całość seta i owe ID możecie odsłuchać na naszym kanale, na którym zresztą będą się pojawiać kolejne zapisy transmisji. Zapraszamy więc do śledzenia na bieżąco!

emuze.me

emuze.me

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?