kontakt

Już 23 kwietnia premiera jedenastej części kultowej gry Mortal Kombat. Muzyka elektroniczna może być naprawdę świetnym dodatkiem do brutalnej jatki, jaką od lat w kolejnych wydaniach oferuje nam ta marka. Swego czasu udowodnił to Skrillex, który stworzył motyw przewodni dla jednej z postaci w dziewiątej odsłonie cyklu.


W ślady Sonny’ego idą kolejni popularni producenci EDM – tym razem za stworzenie utworu, który będzie ściśle powiązany z najnowszą częścią Mortal Kombat zabrali się Dimitri Vegas & Like Mike oraz Bassjackers. Track – będący hymnem nowej odsłony bijatyki – będzie nosił tytuł “You’re Next“, co jest oczywistym nawiązaniem do frazy, która pojawiła się już w pierwszym trailerze gry – gdzie możemy także posłuchać fragmentu kawałka.

Belgowie i Holendrzy postawili na trapowe klimaty, doskonale spisujące się w roli podkładu do tej brutalnej bijatyki. Dotychczas nie znaliśmy więcej szczegółów na temat utworu, jednak nowe zdjęcie w tle na facebookowym fanpage’u braci Thivaios sugeruje, że premiera “You’re Next” odbędzie się już wkrótce.

Dimitri Vegas & Like Mike

kontakt