Dimitri Vegas & Like Mike wspólnie z Bassjackers stworzyli hymn nowego Mortal Kombat! Premiera wkrótce

Dimitri Vegas & Like Mike wspólnie z Bassjackers stworzyli oficjalny hymn do nowej części Mortal Kombat. Premiera trapowego kawałka już wkrótce!

sunrise

Już 23 kwietnia premiera jedenastej części kultowej gry Mortal Kombat. Muzyka elektroniczna może być naprawdę świetnym dodatkiem do brutalnej jatki, jaką od lat w kolejnych wydaniach oferuje nam ta marka. Swego czasu udowodnił to Skrillex, który stworzył motyw przewodni dla jednej z postaci w dziewiątej odsłonie cyklu.


W ślady Sonny’ego idą kolejni popularni producenci EDM – tym razem za stworzenie utworu, który będzie ściśle powiązany z najnowszą częścią Mortal Kombat zabrali się Dimitri Vegas & Like Mike oraz Bassjackers. Track – będący hymnem nowej odsłony bijatyki – będzie nosił tytuł “You’re Next“, co jest oczywistym nawiązaniem do frazy, która pojawiła się już w pierwszym trailerze gry – gdzie możemy także posłuchać fragmentu kawałka.

kalendarz

Belgowie i Holendrzy postawili na trapowe klimaty, doskonale spisujące się w roli podkładu do tej brutalnej bijatyki. Dotychczas nie znaliśmy więcej szczegółów na temat utworu, jednak nowe zdjęcie w tle na facebookowym fanpage’u braci Thivaios sugeruje, że premiera “You’re Next” odbędzie się już wkrótce.

kalendarz

Dimitri Vegas & Like Mike

kalendarz

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?