Elektroniczna impreza w… operze? To już w ten weekend w Poznaniu

15 czerwca w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu zabrzmi dobra elektronika w ramach imprezy Redrum: Next Chapter.

sunrise

Umówmy się – miejsca kultury wysokiej nie są najbardziej oczywistym miejscem na imprezę z muzyką elektroniczną. Łączenie swoistego sacrum z profanum staje się jednak z biegiem lat coraz bardziej akceptowane – stąd też kilka tego typu inicjatyw w ostatnim czasie w różnych miastach było. Nadal jednak jest to dość rzadki widok, więc tym fajniej, że jest coraz więcej takich opcji spędzenia wieczoru. Swoją cegiełkę w tym temacie dokłada właśnie Poznań, gdzie już 15 czerwca w operze wybrzmi jakościowa elektronika.

House i techno w operze

W najbliższą sobotę w murach Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki odbędzie się wydarzenie o nazwie Redrum: Next Chapter. To już druga odsłona tego typu wydarzenia, organizowanego przez kolektyw Velvet Venture. Pierwsza edycja miała miejsce w lutym i najwyraźniej spodobała się fanom house’u i techno, dzięki czemu już 15 czerwca ponownie w tak nieoczywistym miejscu zabrzmi dobra elektronika. Za muzyczną selekcję będzie odpowiedzialnych siedem aliasów: Discouple, Duszne Granie, Kemot, Lili Hauser, NovacDJ, Parabellum, Tommy Gustav oraz Twinz.

kalendarz

Organizatorzy zapowiadają ten event w następujący sposób:

kalendarz

Przekraczając próg Opery podczas REDRUM stajesz się, aktorem scenariusza, który przygotowano na ten wieczór. Nie zaznasz nudy, stagnacji. Tej nocy organizatorzy poprowadzą Cię światłem, zapachem oraz ciągłymi zwrotami akcji.

Jeżeli lubisz dobrze się bawić, przy okazji doświadczać piękna i zaskakujących wrażeń to jest to wydarzenie dla Ciebie. Ten event to festiwal jednej nocy – intensywny, ale z klasą. 

Bilety na Redrum: Next Chapter są w dalszym ciągu dostępne. W cenie 169 zł znajdziecie je pod tym linkiem.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?