Co z występami Don Diablo i W&W w Energylandii? Mamy oświadczenie rzecznika parku rozrywki!

We wtorek internet obiegły informacje na temat EDMowych planów Energylandii. Dane jednak szybko zostały usunięte. Mamy komentarz rzecznika Energylandii!

silesia beats

W tym tygodniu na portalach społecznościowych oraz grupach skupiających fanów EDM mogliśmy znaleźć informacje o reaktywacji dwóch festiwali organizowanych w popularnym parku rozrywki Energylandia.

Chodzi o wydarzenia spod szyldu “Kings Of Hardstyle” oraz “Energyland EDM Festival”. Ostatni raz obie imprezy odbyły się w 2016 roku i okazały się sporym sukcesem, jednak ze względów technicznych wydarzenia zawieszono. Nic więc dziwnego, że krążące w sieci grafiki z lineup’em festiwali wywołały spore zamieszanie.

jay_cluss

Co ważne – publikowane w Internecie grafiki nie pochodziły z oficjalnych mediów społecznościowych Energylandii. Mimo to przez kilka godzin właściciele parku rozrywki w Zatorze nie odnosili się do sprawy. We wtorek po południu na Instagram’owym profilu “Energylandia Festivals” pojawiło się oświadczenie:

ultra

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Energylandia Festivals (@energylandiafestivals)

“Publikacje dotyczące festiwalu Kings Of Hardstyle są nieprawdziwe. Nie potwierdzamy widniejącego na udostępnianych grafikach lineup’u, terminu imprezy oraz innych krążących w sieci wiadomości. Informacje, które zostały opublikowane pochodzą z nieznanego źródła i są fake newsem!”

Biuro prasowe Energylandii nie wspomniało jednak o Energyland EDM Festival. W przypadku tej imprezy sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. Pech chciał, że informacje dotyczące terminu wydarzenia, lineup’u, a nawet cen biletów w poszczególnych pulach pojawiły się na oficjalnej stronie internetowej parku rozrywki. Dlatego o wyjaśnienia poprosiliśmy rzecznika prasowego Energylandii.

Nie publikowaliśmy żadnych informacji na temat festiwali, o których Pan wspomniał. Niemniej jednak mogę Panu przekazać, że zarówno festiwal Kings Of Hardstyle, jak i EDM są w naszych planach. Nie potwierdzamy lineup’u, który pojawił się na grafikach w internecie.

Krystian Kojder – rzecznik Energylandii

Mimo tych zapewnień na stronie internetowej Energylandii mogliśmy przeczytać, że podczas “Energyland EDM Festival” zagrają między innymi Timmy Trumpet, Don Diablo, W&W, R3hab i Blinders. Organizatorzy podkreślali, że będzie to wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie muzyczne, skupiające największe gwiazdy EDM w jednym miejscu. Imprezę zaplanowano na 24 sierpnia, a ceny biletów miały zaczynać się od 49 złotych.

silesia beats

Po kilkudziesięciu minutach link przestał być jednak aktywny. Strona została wyłączona i jest teraz dostępna tylko dla administratorów po wpisaniu loginu i hasła. Rzecznik prasowy Energylandii całą sprawę wyjaśnia krótko:

Przez chwilę robocza wersja naszej strony internetowej o Energyland EDM Festival nie była zabezpieczona. Niestety ktoś z internautów trafił na nią przez przypadek i opublikował jej treść na portalach społecznościowych. My nie ogłaszaliśmy jakichkolwiek szczegółów na temat imprezy.

KRIS KOJDER – rzecznik Energylandii

Rzecznik dodaje, że Energylandia prawdopodobnie zorganizuje “Energyland EDM Festival” oraz “Kings Of Hardstyle”. Zaznacza jednak, że skład DJ’ów nie jest jeszcze potwierdzony, dlatego informacje, które wyciekły do sieci mogą się zmienić. Konkrety mają być znane w niedalekiej przyszłości. Na pewno będziemy Was o nich informować!

ultra

jay_cluss

https://www.youtube.com/watch?v=rPkBK9CRtdQ

Na koniec ciekawostka. Reaktywację festiwalu “Kings Of Hardstyle” zapowiadano już w sierpniu ubiegłego roku. Mówili o tym DJe związani z klubem Energy 2000 w “Energy Hard Mix Summer 2018” (link do odsłuchu TUTAJ). W nagraniu możemy usłyszeć zwięzłe, ale konkretne informacje. Czy okażą się rzeczywistością? Mamy nadzieję, że tak!

Już za rok w czasie kolejnych wakacji wracamy do was z trzecią edycją festiwalu Kings Of Hardstyle, która tym razem odbędzie sie w parku rozrywki Energylandia. Zaskoczymy was naprawdę wypasionym lineup’em. Będzie się działo!

kalendarz

silesia beats

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?