Otwarcie FHouse Warsaw odwołane przez pożar! Na imprezie miał zagrać Fedde le Grand

Jak podali w swoich social mediach właściciele klubu, pożar mógł zostać podłożony umyślnie. Nowa data otwarcia zostanie podana wkrótce.

kalendarz

Miało być zupełnie nowe miejsce na klubowej mapie Warszawy, łączące modę, lifestyle i muzykę klubową – ale, jak się okazało, na FHouse Warsaw będzie trzeba jeszcze poczekać. Wszystko to z powodu pożaru, do którego doszło dziś w budynku przy ulicy Foksal 19 – a więc tam, gdzie mieści się siedziba przygotowywanego od kilku lat projektu.

Jak podaje portal TVN Warszawa, do zdarzenia doszło przed godziną 6. W środku nie było nikogo, nikt też nie odniósł obrażeń.

kalendarz

Była to kamienica w trakcie remontu, dlatego też w środku nie było żadnych osób. Strażacy zastali na miejscu duże zadymienie.

Maciej Jabłoński, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie

W związku z tym przykrym incydentem, planowane na następny weekend otwarcie FHouse Warsaw, na którym mieli wystąpić między innymi Fedde le Grand, Gianluca Vacchi oraz Gromee, zostało przełożone. Jak możemy przeczytać w oświadczeniu, które pojawiło się na Facebooku klubu, według nieoficjalnych informacji ogień został wzniecony umyślnie.

kalendarz

Według nieoficjalnych informacji, które posiadamy, było to umyślne podpalenie! Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja. Jesteśmy poruszeni tym, co się stało i jest nam niezmiernie przykro, że nie będziemy mogli spotkać się z Wami w zaplanowanym terminie.

FHouse Warsaw

Nowa data otwarcia zostanie podana w dalszym terminie. Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

foto: Lech Marcinczak / TVN Warszawa

sunrise

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?