Fred again.. wystąpił w ramach Boiler Room. Jeden z najważniejszych setów tego roku

Od piątku w serwisie YouTube możemy posłuchać seta, którego Fred Again zagrał w ramach Boiler Room w Londynie.

pdc

Boiler Room co rusz organizuje na całym świecie imprezy, które cieszą się ogromną popularnością. Podczas ostatniej z nich, mającej miejsce w Londynie, Fred Again.. zagrał swojego debiutanckiego seta, w którym zawarł między innymi kolaboracje ze Skrillexem i Four Tetem.

Młoda krew na rynku

Fred again.. szerszemu gronu znany jest stosunkowo od niedawna. Słuchaczy zjednał sobie przede wszystkim wydanym przed dwoma laty “Marea (We’ve Lost Dancing)”. Fanów mu z pewnością będzie przybywać, a to za sprawą ostatniej kolaboracji ze Swedish House Mafia. Fred nie spoczywa jednak na laurach, o czym świadczy ostatni set w ramach Boiler Room w Londynie. Od piątku można słuchać go w serwisie YouTube.

Długo wyczekiwany collab

Set zdominowany jest głównie przez twórczość Freda. Znajdziemy tam wiele wydanych i niewydanych projektów Brytyjczyka oraz znane już kolaboracje ze Swedish House Mafia. Największą ekscytację wśród fanów wzbudziła jednak współpraca z Skrillexem. Jego nazwisko w trackliście pojawia się aż 4 razy, z czego w dwóch pozycjach pojawia się także Four Tet.

Solidny wpis w CV

Set w ramach Boiler Room to zdecydowanie jedno z największych osiągnięć Freda w ostatnim czasie. Wszak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprezowych marek na świecie. Warto zaznaczyć, że Boiler Room dość często gości w kraju nad Wisłą. W samej Warszawie odbyło się 15 imprez spod szyldu BR (ostatnia miała miejsce tydzień temu), na których 41 artystów zagrało 56 setów. Liczymy na rychły powrót marki do Polski!

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?