Ostatni przystanek przed “Actual Life 3”. Fred again.. prezentuje kolejny singiel

Coraz bardziej rozpoznawalny na scenie EDM Fred again.. prezentuje ostatni numer przed premierą albumu pt. “Actual Life 3”.

2sher

Chyba mało który producent może pochwalić się takim wzrostem fanów oraz tak pozytywnym odbiorem słuchaczy, jak Fred Gibson aka Fred again.. Brytyjski oddział Atlantic Records (należący do grupy Warner Music) ma w swoich szeregach twórcę, który bardzo szybko zdobył uznanie słuchaczy, a jego rozpoznawalność rośnie z tygodnia na tydzień. Producent jest aktualnie o krok od wydania swojego trzeciego studyjnego albumu z serii “Actual Life”.

Na małą chwilę przed albumem

Ostatnim przystankiem przed premierą krążka jest utwór “Delilah (pull me out of this)”. Jak to zazwyczaj bywa w pracach Freda, tak i tutaj zainspirował się kompozycją innej artystki, w tym wypadku Brytyjczyk zsamplował popową piosenkarkę Delilah Montagu i jej kawałek pt. “Lost Keys” z zeszłorocznego albumu “BABY”. Wokalistka może być znana klubowej społeczności ze współpracy Davida Guetty i Black Coffee – “Drive”.

emuze.me

“Delilah” mogliśmy usłyszeć już między innymi w kultowym secie w formule Boiler Room. House’owa otoczka jego interpretacji ma w sobie tyle uroku i energii, że na pewno poprawi Wasz nastrój przy jesiennej chandrze.

“Actual Life 3 (January 1 – September 9 2022)” zostanie wydany w piątek 28 października br.ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?