Galantis zapraszają do kościoła – a w jego chórze sporo ciekawych artystów. Jak brzmi “Church”?

Szwedzki duet Galantis wypuścił właśnie trzeci studyjny album. “Church” składa się z 14 utworów, a lista gości jest naprawdę mocna.

sunrise

Szwedzki duet Galantis bardzo szybko zaskarbił sobie rzeszę fanów, tworząc – jak się później okazało – ponadczasowe utwory pokroju “Runaway“, “You” czy też “Peanut Butter Jelly“. Z czasem jednak Linus i Christian zmienili nieco swój styl – bardziej schodząc w lżejsze, bardziej radio-friendly klimaty. Taki był ich drugi album “The Aviary“, który miał swoją premierę w 2017 roku.

Teraz panowie powracają z zupełnie nowym materiałem, który wraz z opublikowanymi dotąd singlami składa się na “Church” – album, o którym informowaliśmy Was już jakiś czas temu.

kalendarz

Szczerze powiedziawszy w jakimś stopniu słychać tutaj vibe, który towarzyszył Szwedom w najpopularniejszych ich produkcjach. To, co jednak przede wszystkim może rozczarowywać, to ilość nowych utworów. Do tej pory jako single zostało wydane 8 kawałków z 14, które znalazły się na płycie. Bardzo podobna sytuacja miała miejsce przy premierze poprzedniego longplaya duetu.

ultra

Gościnnie w składzie – nomen omen – kościelnego chóru mamy takie gwiazdy jak OneRepublic, John Newman, Passion Pit, Mr. Probz czy też legendarna już Dolly Parton. Panowie zaprosili również reprezentantów EDMu – takich jak chociażby duet Yellow Claw oraz Bali Bandits.

Mimo iż wielu entuzjastów EDM (w tym także i my) z dyskografii duetu Galantis najbardziej ceni sobie “Pharmacy“, to jednak warto dać szansę również najnowszemu albumowi. Odsłuch na Spotify znajdziecie poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?