Goldhill Festival 2018 – Sagan i Matt Nash już w tą sobotę w Polsce!

kalendarz

Wakacje to czas festiwali i imprez plenerowych, których ostatnio w naszym kraju jest coraz więcej. Jeszcze nie opadły emocje po kołobrzeskim Sunrise, a już w tę sobotę będzie można zażyć kolejną dawkę EDMowych dźwięków. W Brodnicy Górnej odbędzie się druga edycja Goldhill Festival, którego współorganizatorem jest dobrze znany klub Pralnia88.

kalendarz

Po sukcesie ubiegłorocznej, pierwszej edycji, gdzie wystąpili polscy artyści, organizatorzy postanowili w tym roku sprowadzić na Kaszuby dwóch zagranicznych headlinerów, wydających swoje utwory min. w wytwórni Hexagon, której właściciel – Don Diablo – jest niezwykle szanowany i ceniony nad Wisłą przez fanów tanecznej elektroniki.

ultra

Matt Nash i Sagan, bo o nich mowa, niejednokrotnie mieli już okazję zagrać w naszym kraju. Panowie będą mieli okazję ponownie zaprezentować się polskiej publiczności, wraz ze swoimi produkcjami, wśród których nie zabraknie nowości. Prócz zagranicznych gwiazd w amfiteatrze na Złotej Górze wystąpią również młodzi i zdolni polscy artyści – Skytone i DBL, rezydent klubu Pralnia88 Boy oraz warszawski DJ i organizator eventów Thomas Cloud i właściciel wytwórni XONI – DJ Inox.

Time Table:
19:00 Matthew Kay
20:00 Skytone
21:00 DBL
22:00 Inox
23:00 Thomas Cloud
00:00 Sagan
01:00 Matt Nash
02:00 Boy
03:00 Zakończenie

kalendarz

Każdego, kto nie ma zaplanowanego weekendu, serdecznie zapraszamy do Brodnicy Górnej, by wesprzeć ten arcyciekawy projekt. Bilety można zakupić online, a także w kartuskim Biurze Informacji Turystycznej.

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?