Spotify Top 100

Gromee jest jednym z tych artystów, którzy w Polsce cieszą się niezwykłą popularnością i sympatią. Numery Andrzeja bardzo często można spotkać w wielu stacjach radiowych, a i wyniki w serwisach streamingowych również nie należą do najgorszych. Jedyne, czego właściwie może brakować do pełni szczęścia, to nieco większa popularność za granicą. Nadchodzący utwór Polaka może jednak okazać się z tej kwestii gamechangerem, bowiem Gromee zaprezentował właśnie wspólny numer z rumuńską piosenkarką o pseudonimie Inna!

Polak współpracuje z rumuńską megagwiazdą

Większość z Was pewnie kojarzy twórczość tej rumuńskiej gwiazdy. Inna działa na rynku muzycznym już od wielu lat, a na swoim koncie ma takie klasyki jak chociażby “Hot” czy “More Than Friends“. Jej utwory bardzo często były utożsamiane z popularnym swego czasu w naszym kraju nurtem dance’owych utworów made in Romania.

Piosenkarka od jakiegoś czasu dość mocno udziela się w EDMowych numerach. Jej alias znajdziecie przy takich nazwiskach jak Dannic, Michael Calfan czy Sam Feldt. Teraz autorka wielu hitów postanowiła nawiązać współpracę z naszym rodakiem przy okazji utworu “Cool Me Down“.

Co by nie mówić, mało kto spodziewał się takiego połączenia sił. Jednakże krakowski producent już nieraz zaskakiwał słuchaczy, tworząc wspólną muzykę z takimi postaciami, jak Edyta Górniak, Golec uOrkiestra czy Bedoes.

Premiera numeru stworzony przez Gromee’go i Innę zaplanowany został na sam środek wiosny. Patrząc na życia radiowych hitów można stwierdzić, że “Cool Me Down” swój peak popularności w radiostacjach może zaliczyć w okolicach wakacji. Powinno to pozwolić powalczyć o miano jednego z hitów nadchodzącego lata. Jak już wspominaliśmy na początku – współpraca z tak popularną piosenkarką może też okazać się krokiem ku listom przebojów za granicą. Czy tak się też stanie? Przekonamy się już wkrótce!

Spotify Top 100