Hardwell, FISHER i Chris Lake mogą jednak zagrać na Ultra. Afrojack odstąpi swój występ

Holenderski producent postanowił pójść na rękę głównym gwiazdom piątkowej części Ultra Music Festival 2024.

kalendarz

Z matką naturą nie sposób wygrać. Przekonali się o tym ostatniej nocy uczestnicy (i organizatorzy też) Ultra Music Festival 2024. Z powodu gwałtownych warunków atmosferycznych w piątkowy wieczór czasu wschodnioamerykańskiego doszło do ewakuacji terenu imprezy. Niedługo później podjęto decyzję o anulowaniu pozostałych występów zaplanowanych na pierwszy dzień eventu. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej.

Wśród postaci, które miały zagrać na głównej scenie Ultra Music Festival 2024, były główne gwiazdy wieczoru – najpierw Hardwell, a potem FISHER i Chris Lake w secie b2b jako Under Construction. Ze względów wiadomych, ich sety nie doszły do skutku. Może się jednak okazać, że któryś z tych występów jednak odbędzie się. A kluczem do rozwiązania sprawy może się okazać… Afrojack.

emuze.me

AAAAA odstąpię seta na Ultra [za darmo]

Holenderski DJ i producent na niedzielę 24 marca ma zaplanowane dwa występy – oba na scenie głównej. W początkowej części imprezy Nick ma wystąpić pod aliasem Kapuchon, zaś w prime time – już jako Afrojack. W związku z piątkową sytuacją, 36-latek postanowił zaoferować Hardwell’owi oraz Under Construction przejęcie jego pierwszego slotu, który ma miejsce o 13:35 czasu lokalnego. Oferta padła w sekcji komentarzy pod postem festiwalu ogłaszającym odwołanie pozostałych piątkowych występów.

Mitchell Foss: Dajcie Hardwell’owi slot Kapuchona. Afrojack ma na niedzielę dwa!
Afrojack: W stu procentach jestem za tym, aby oddać to Hardwellowi lub FISHERowi i Chrisowi Lake’owi

Na ten moment nikt z zainteresowanych nie odniósł się publicznie do propozycji. Możliwe, że trwają właśnie zakulisowe rozmowy między managementami artystów. O tym, jaki będzie finał tej historii, dowiemy się zapewne już wkrótce.

ultra


foto: Rukes

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?