Hardwell i Mike Williams wydadzą wspólny utwór. Future House’owy prezent na Dzień Kobiet!

Holenderscy producenci stworzyli wspólny utwór. Poznaliśmy już tytuł, oficjalną datę premiery oraz okładkę. Dawka porządnego Future House nadchodzi!

sunrise

Holenderski DJ i producent Hardwell bardzo polubił się ostatnio z innym artystą z kraju tulipanów – Mike’m Williamsem. Utalentowany 22-latek stworzył oficjalny remix do singla Holendra, zatytułowanego “How You Love Me” , który został przedstawiony światu w 404. epizodzie podcastu dwukrotnego zwycięzcy rankingu DJ Mag Top 100 DJs.

https://youtu.be/NOhW1-mvfaA

To nie koniec współpracy pomiędzy tą dwójką – panowie postanowili bowiem stworzyć wspólny singiel! Produkcja jest zatytułowana “I’m Not Sorry“, oficjalne wydanie zostało zapowiedziane na ósmy dzień marca – Dzień Kobiet. Warto przy okazji wspomnieć o okładce, którą można na tle artworków wielu EDMowych labeli swobodnie nazwać małym dziełem sztuki.

kalendarz

Mike Williams

Panowie zdążyli już tę produkcję przedstawić podczas Amsterdam Dance Event. “I’m Not Sorry” nie zaskoczy fanów zarówno Mike’a, jak i Robberta – usłyszymy tam charakterystyczne patenty obydwóch artystów, co przy EDMowych kolaboracjach nie jest regułą.

kalendarz


Nieraz jednak zdarzało się, że wersja grana przedpremierowo podczas różnych występów różniła się od ostatecznie wydanej. Czy będzie tak tym razem? Przekonamy się już wkrótce – premiera już w następny piątek, dlatego bardzo możliwe, że singiel zostanie wyemitowany podczas najbliższego epizodu Hardwell On Air!

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?