Jest kolejny utwór Hardwell’a z nadchodzącej EPki. Tym razem to collab z Quintino

Hardwell i Quintino po raz koejny połączyli siły tym razem w utworze “Sloopkogel”, który jest częścią najnowszej EP-ki Hardwella

re2sh

Hardwell dostarczył całkiem sporo nowej muzyki w zupełnie innym od dotychczasowego stylu po ubiegłorocznym powrocie wraz z albumem “Rebels Never Die”, a także na jego wersji deluxe. Obydwie wersje nie zawierały jednak kilku kawałków stworzonych z innymi producentami, a które to często można było usłyszeć podczas trasy koncertowej. Są one jednak częścią nadchodzącej EPki, z której materiał jest konsekwentnie wydawany w ostatnich tygodniach. Do tej pory wydano trzy kawałki z sześciu, które Hardwell stworzył z takimi artystami jak: VINNE – “Balança”, Will Sparks – “Twisted” i właśnie ostatni numer z Quintino o nazwie „Sloopkogel”.

To już ich kolejna współpraca

Najnowszy collab Hardwella i Quintino zatytułowany jest “Sloopkogel”, co z niderlandzkiego oznacza “niszcząca kula”. W singlu da się usłyszeć co nieco nieco bigroom’owych brzmień Quintino, ale nie zabrakło mocnych nawiązań do klimatów techno.

To nie jest oczywiście pierwsza współpraca Hardwella z Quintino. Ich wcześniejsze wspólne wydanie “Reckless” pochodzi z 2019 roku. Ponadto razem pracowali też jeszcze przy numerach: “Baldadig”, “Woest”, a także przy remiksie “Mi Gente”.

re2sh

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?