Hardwell wylądował… w więzieniu!

Od razu uspokajamy – chodzi o udział w telewizyjnym show, w którym uczestnik zamknięty w opuszczonym więzieniu ma za zadanie z niego zbiec.

kalendarz

To już ponad rok od momentu, kiedy Hardwell ogłosił przerwę od występów na scenie. Holender w tym czasie jednak nie próżnował. Wydaje on swoje kolejne utwory, na które z niecierpliwością czekali jego fani, a także występuje gościnnie u swoich przyjaciół. Podczas tegorocznego ADE Robbert był podejrzewany nawet o “dorabianie na boku” jako Mr.X. Wątpliwości jednak szybko zostały rozwiane i na kolejny występ musimy jeszcze poczekać. Tym bardziej, że założyciel Revealed Recordings wylądował niedawno w więzieniu!

Uspokajamy jednak fanów Holendra – Robbert nic nie przeskrobał, a do więzienia trafił w ramach telewizyjnego show. W nadawanym na YouTube i na antenie holenderskiej telewizji Veronica programie “Jachtseizoen” gość zamykany jest w nieczynnym już więzieniu. Pozbawiony pieniędzy i smartfona “przestępca” musi następnie wydostać się z budynku, a potem uciec przed goniącymi go gospodarzami, którzy mają na to 4 godziny. Hardwell podjął wyzwanie prowadzących i podjął próbę ucieczki, w której pomocy udzielił mu między innymi Nicky Romero.

emuze.me

Twórca wielu EDMowych przebojów sprostał wyzwaniu i uciekł ścigającej go ekipie prowadzących ten niezwykle popularny w Holandii program. Teraz, już po udanej próbie, artysta będzie mógł znów zasiąść w swoim studiu i skupić się na produkcji muzyki. Niestety, na razie nie możemy spodziewać się powrotu do koncertowania…

emuze.me

ultra

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?