Kolejni artyści dołączają do lineupu Heartbeat Festival. Tworzy nam się istna mieszanka wybuchowa!

Za nami drugie ogłoszenie artystów Heartbeat Festival. Do Headunterza, Salvatore Ganacciego i Brooks’a dołączają Moksi, Noisecontrollers i Mike Williams.

kalendarz

Do startu wakacji ponad 4 miesiące, lecz organizatorzy Heartbeat Festival nie próżnują. W styczniu została podana do publicznej wiadomości zmiana nazwy imprezy. Poznaliśmy również pierwszych artystów, którzy wystąpią na jubileuszowej, dziesiątej edycji festiwalu. Teraz do Salvatore Ganacciego, Headhunterz‘a i Brooks‘a dołączają kolejni artyści, którzy – jak wnioskujemy po reakcjach w mediach społecznościowych – spotkali się z ciepłym przyjęciem.


Moksi

Tego duetu nie trzeba specjalnie przedstawiać fanom bass house. Tym, którzy nie znają Holendrów powiemy, że Diego i Samir mają na swoim koncie collaby z takimi artystami, jak DJ Snake i Hardwell. Z kolei . Dla Moksi będzie to debiut w naszym kraju – oczywiście w formule festiwalowej, wszak panowie wystąpili już raz w Polsce. Panowie reprezentujący label Barong Family zatrzęsą trzcianecką plażą w sobotę, 27 czerwca.

emuze.me

Noisecontrollers

Fani hardstyle’u mają w końcu po co przyjechać do Trzcianki. W pierwszej fazie lineup’u został ogłoszony Headhunterz, natomiast teraz dołącza do niego bowiem kolejny przedstawiciel cięższych brzmień – Noisecontrollers. Nie jest to postać pierwsza z brzegu – wszak kilka jego produkcji znalazło się w gronie największych klasyków muzyki hardstyle. Bas Oskam pojawi się nad jeziorem Logo również w sobotę, 27 czerwca.

Mike Williams

To będzie wielki powrót – wszak Mike Williams wystąpił już w Trzciance w 2018 roku. Kariera młodego Holendra, którą wspierają choćby Tiesto oraz Hardwell, nabiera rozpędu i z roku na rok przybywa mu coraz więcej fanów zarówno na świecie, jak i w naszym kraju. Mike na Heartbeat Festiwal wystąpi w piątek, 26 czerwca.

ultra


Na ten moment lineup Heartbeat Festival 2020 wygląda następująco:

piątek, 26 czerwca
Brooks
Headhunterz
Mike Williams

sobota, 27 czerwca
Moksi
Noisecontrollers
Salvatore Ganacci

kalendarz

Bilety wciąż dostępne

Bilety na Heartbeat Festival wciąż są dostępne. Obecnie ceny prezentują się następująco:

89 zł – piątek (II pula)
119 zł – sobota (III pula)
179 zł – piątek + sobota (II pula)

79 zł – camp
249 zł – piątek + sobota + camp (II pula)

249 zł – piątek VIP (I pula)
299 zł – sobota VIP
(II pula)

Wejściówki zakupicie na stronie heartbeat.abilet.pl.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Heartbeat Festival.

emuze.me

ultra


emuze.me

Total
40
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?