Heartbeat Festival 2023 odbędzie się w innej formie niż dotychczas. Znamy pierwsze szczegóły

Naczekaliśmy się, ale w końcu – Heartbeat Festival potwierdza datę tegorocznej edycji. Szykują się też zmiany w samej formule imprezy.

emuze.me

Od lat sezon letnich EDMowych festiwali otwierał Heartbeat Festival, do 2019 znany jako Beach Party Trzcianka. Choć w ostatnim czasie nieco – konkretnie o tydzień – wyprzedzili ich włodarze Target One Festival, to trzcianecka impreza wciąż dla wielu jest pierwszym plenerowym wydarzeniem lata. Podczas ubiegłorocznej edycji wystąpili między innymi MORTEN, Ben Nicky czy Will Sparks. Nasze wrażenia znad jeziora Logo znajdziecie poniżej.

emuze.me

Zmiany!

Przed nami natomiast edycja 2023, która odbędzie się w nieco innej formule, niż te w ostatnich latach. O pierwszych szczegółach nadchodzącego Heartbeat Festival dowiadujemy się z oświadczenia, na które potencjalni uczestnicy musieli czekać naprawdę długo. Podczas, gdy w ubiegłych latach kampania promocyjna ruszała już w styczniu, tym razem pierwsze ruchy zadziały się dopiero w lutym.

Przede wszystkim – Heartbeat Festival 2023 pozostaje w formie dwudniowej i odbędzie się w dniach 24 i 25 czerwca. Miejsce pozostaje takie samo – a jest nim plaża nad jeziorem Logo w Trzciance. To, co się zmieni, to pomysł na obydwa dni imprezy. Największa rewolucja będzie mieć miejsce w piątek – wtedy to odbędzie się darmowe wydarzenie z polskimi artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne. Piątkowa część będzie organizowana we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Trzcianka. Wstęp ma być bezpłatny.

Sobotnia część Heartbeat Festival pozostaje za to bez zmian. Będzie to więc biletowana impreza nastawiona stricte na EDM. Za deckami ma nie zabraknąć międzynarodowych postaci.

emuze.me

Szczegóły dotyczące obydwóch dni mają być podawane przez organizatorów w najbliższym czasie. Poniżej znajdziecie treść statementu opublikowanego na social mediach Heartbeat Festival.

Heartbeat Festival 2023 – oświadczenie

Siema #heartbeatfamily!

Trochę musieliście czekać na informacje od nas. Niestety, z każdym dniem – co zapewne Wy także odczuwacie – życie stawia coraz więcej wyzwań, którym sprostanie wymaga czasu. Dziękujemy za cierpliwość.

Heartbeat Festival odbywa się w dotychczasowej formule od kilku lat. Czas jednak na pewne zmiany, które – głęboko w to wierzymy – odbierzecie pozytywnie.

W tym roku nasze główne siły kierujemy na sobotę, 24 czerwca. To wtedy na naszej scenie pojawią się międzynarodowe postaci sceny muzyki elektronicznej, wsparte czołówką polskiego EDMu oraz lokalnymi DJami. Tego dnia dostaniecie Heartbeat Festival w formie, jaką znacie od lat.

Największe zmiany czekają nas za to w piątek, 23 czerwca. Wtedy to, dokładnie dwa dni po letnim przesileniu, we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Trzcianka zorganizujemy dla Was darmową imprezę wiankową. Nad jeziorem Logo rozpoczęcie wakacji świętować będziemy w towarzystwie artystów reprezentujących różne oblicza polskiej sceny muzycznej. Nie zabraknie też dobrze znanych DJów i producentów!

Dlaczego podajemy dwie daty? Ponieważ chcielibyśmy, aby piątkowa impreza była dla Was godnym before party przed tym, co dobrze znacie i po co odwiedzacie Trzciankę na początku wakacji już od 2011 roku. Mimo zmian, za tym wszystkim wciąż będziemy stać my. A co najważniejsze, w dalszym ciągu będziemy grać z sercem – nasza impreza cały czas pozostaje charytatywnym przedsięwzięciem!

Nie możemy już się doczekać Was pod sceną. Już teraz wiemy, że Trzcianka będzie miejscem najlepszego rozpoczęcia wakacji w naszym kraju! 😍

Kolejne informacje będziemy podawać w najbliższych dniach i tygodniach. Za niedługo będziecie mogli także obejrzeć aftermovie z ubiegłorocznej edycji. Słowem – wracamy i mamy się dobrze! Do zobaczenia już za 133 dni nad jeziorem Logo!

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?