“Hit My Heart” 15 lat później! Bonkerz odświeżyli legendarny przebój Benassi Bros

Śmiało możemy powiedzieć jedno – jest naprawdę godnie! Panowie nie odstąpili od oryginału ani przez chwilę.

silesia beats

Kto z nas nie zna przeboju “Hit My Heart”? Hit Benassi Bros i wokalistki Dhany obchodzi w tym roku piętnastolecie. Przez ten czas stał się niemal legendarnym przebojem z gatunku electro. Na początku lat dwutysięcznych można go było usłyszeć w niemal każdym klubie na świecie. Utwór odnosił też olbrzymie sukcesy w stacjach radiowych i telewizjach muzycznych. Produkcja znalazła się na debiutanckim krążku Benassi Bros – “Pumphonia”.

Wielu dzisiejszych fanów EDM zaczynało swoją przygodę z muzyką klubową właśnie od twórczości duetu Benassi Bros. Ich unikatowe jak na tamten czas brzmienie na stało zapisało się w historii. “Hit My Heart” doczekało się niezliczonej liczby remiksów i przeróbek. Jak się domyślacie efekty zmian bywały różne. Dziś przedstawiamy Wam zupełnie nowy rework od polskiego duetu Bonkerz!

jay_cluss

ultra

Śmiało możemy powiedzieć jedno – jest naprawdę godnie! Panowie nie odstąpili od oryginału ani przez chwilę. Produkcja zawiera wiele dźwięków znanych z pierwotnej wersji. Nie zabrakło też legendarnego wokalu Dhany. Bonkerz dodali od siebie nowoczesne brzmienie w stylu popularnego progressive house. Podsumowując nie ma się czego wstydzić. Panowie nie sprofanowali historii, a nadali jej nowoczesnego charakteru z pazurem. Przewidujemy spory sukces. Sprawdźcie sami!

silesia beats

kalendarz

Total
192
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?