Holidays Orchowo kończy swoją działalność? Właściciele zapowiadają “3 ostatnie imprezy”

Właściciele popularnego klubu Holidays Orchowo ogłosili zakończenie działalności. Ostatnią z imprez będą odbywające się tam Andrzejki.

kalendarz

Jak powiadał klasyk – “wszystko co dobre, kiedyś się kończy“. Jeśli mamy wierzyć zapowiedziom – los ten czeka jeden z najpopularniejszych klubów na imprezowej mapie Polski. Właściciele dobrze znanego wszystkim klubu Holidays Orchowo zapowiedzieli trzy ostatnie eventy, po których miałby nastąpić koniec. Już jutro w klubie zagra duet Melo.Kids, zaś w przyszłym tygodniu miałyby odbyć się dwie ostatnie imprezy w historii miejscówki.

Było to jedno z miejsc, w których muzyka EDM na poziomie gościła często – co nas niewątpliwie bardzo cieszy. Klub z województwa wielkopolskiego ma na swoim koncie aż dwudziestoczteroletni staż. Miejsce posiadające trzy różniące się gatunkowo sale gościło najpopularniejszych DJ-ów z całego świata. W ostatnich miesiącach w klubie pojawili się chociażby Curbi, Brooks, TV Noise, Ibranovski czy Brohug. Dobrze wspominamy również występy głównego rezydenta – Mikołaja Meszyńskiego aka Meszi.

kalendarz

Na ten moment powody zamknięcia klubu nie są znane. Jedną z opcji, która wydaje się być prawdopodobna, jest rebranding i otwarcie całkiem nowej marki – tak, jak często czynią to kluby. Możliwe, że chodzi również o remont miejsca i jego ponowne otwarcie po adwencie tudzież w 2020 roku – ten scenariusz potwierdzają zresztą informacje ze źródeł zbliżonych do klubu. Czekamy jednak na informacje oficjalne – gdy tylko je poznamy, na pewno się nimi z Wami podzielimy.

ultra

kalendarz

Total
206
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?