Illenium i 30 Seconds to Mars we wspólnym utworze. Rock i EDM znów się przeplatają!

Popularny głównie w Stanach Zjednoczonych producent Illenium połączył siły z rockową kapelą 30 Seconds To Mars.

sb

Amerykański rynek EDM potrafi być bardzo niewdzięczny. Z jednej strony można szybko stać się rozpoznawalnym i grać dużo koncertów. Z drugiej strony, kiedy tylko powinie Ci się noga i przestaniesz tworzyć dobre utwory, na Twoje miejsce czekają kolejni młodzi i spragnieni sukcesów producenci. Illenium pokazuje jednak, że na szczycie można utrzymywać się przez długi czas. W dodatku jest w stanie pobijać kolejne rekordy – wystarczy wspomnieć chociażby wyprzedany koncert na stadionie w Las Vegas na kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Amerykanin jest obecnie bardzo rozchwytywany przez wszystkie duże festiwale, głównie za oceanem.

Kandydat na potencjalny hit?

W jaki sposób prócz wyprzedawania koncertów można ugruntowywać swoją pozycję na rynku? Oczywiście poprzez wydawanie nowej muzyki z innymi wielkimi gwiazdami. Z takiego założenia wychodzi właśnie Nicholas, który na swoich mediach społecznościowych udostępnił filmik fana z koncertu. Nie jest to byle jakie video, ponieważ prezentuje jego nowy utwór. Jeśli dobrze się wsłuchacie to usłyszcie wokal od Jareda Leto – a to oznacza collab z 30 Seconds To Mars.

Niestety nic nie wiemy o dacie premiery, ale z pewnością może być to kandydat na hit. Póki co czekamy na więcej informacji.


foto: rukes.com

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?