Indecent Noise z własną sceną na Tranceformations 2024 – ale to nie koniec nowości u Łysego

Uznany na świecie producent będzie kuratorem jednej ze scen na Tranceformations 2024. A co z wydaniami? Także jest ciekawie!

sunrise

Aleksander Stawierej to prawdziwy człowiek-orkiestra. Choć znany jest przede wszystkim z mocnych rytmów trance i techno jako Indecent Noise czy ALUTO, świetnie odnajduje się też w łagodniejszych klimatach. Przyjrzeliśmy się ostatnim ruchom słynnego „Łysego”. A jest co opisywać – nowy label, bycie kuratorem sceny na Tranceformations 2024 czy rozwijanie nowego aliasu to nie byle co!

Nie ma nudy

Zacznijmy od DISCO19. Najspokojniejszy alias Aleksa, który swój żywot rozpoczął w 2021 roku, na dobre rozkręcił się dopiero w bieżącym. We wrześniu ukazał się jego pierwszy singiel poza Pure Progressive, czyli „Mesopotamia” dla FSOE UV, wytwórni Paula Thomasa, należącej do Future Sound Of Egypt.

kalendarz

W międzyczasie ukazał się też dowód na muzyczną schizofrenię w postaci zremiksowania wydanego pod aliasem Indecent Noise singla “Sunglasses At Night”.

kalendarz

Aleks polubił lżejsze brzmienia – ale miłośnicy jego ostrzejszej odsłony nie mają o co się martwić. Nowości ma nie zabraknąć w jego nowej – już trzeciej, po Mental Asylum i Warsaw Suburbia – wytwórni, zwanej CALAMITY. Nacisk w nowym labelu ma być położony na „dające frajdę, szybkie i uderzające” kompozycje. Możecie się spodziewać tam nie 140, lecz nawet 150 (i więcej!) bitów na minutę w klimatach hard techno. Potwierdza to już pierwsze wydanie – „Don’t Let Go”.

Nie samymi hardowymi rzeczami człowiek żyje. Aleks lubi także klasyki, na co dobitnym dowodem jest oczywiście seria Noisetalgia. Przypomnijmy, bo pisaliśmy już o tym na naszych łamach – Noisetalgia jest codwutygodniowym cyklem setów Indecenta, w którym każdy epizod skupia się na dyskografii innego artysty. Wszystkie utwory grane są z płyt winylowych z przepotężnej kolekcji naszego rodaka. Ciężko więc chyba o lepszą osobę na stanowisko kuratora sceny z klasykami na Tranceformations 2024. Jak będzie wyglądała Noisetalgia Classics Stage i kto na niej zagra? O tym dowiemy się już wkrótce.

sunrise


A skoro o Euforia Festivals… Słyszeliście, jak onTune, czyli mózg operacyjny tej agencji, chrapie? No to możecie się o tym przekonać, sprawdzając nowy kawałek Indecent Noise’a, zatytułowany “Desnoran (Can’t Sleep)“. Numer ukazał się nakładem labelu Euforia Music, o którym pisaliśmy już na naszych łamach przy okazji jego startu. Sam singiel osadzony jest w tech trance’owym, dynamicznym brzmieniu.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?