Istnie niebiański jubileusz. Catz ‘n Dogz świętują 20-lecie w warszawskim klubie Niebo

Formacja Cata ‘n Dogz kończy właśnie 20-lecie działalności. Z tej okazji już w tą sobotę panowie będą celebrować w stołecznym klubie Niebo.

2sher

Z polskiego podwórka wywodzi się wielu uzdolnionych artystów. Na elektronicznym poletku nie brakuje twórców, których sława wybiega poza lokalną scenę. Za jeden z takich projektów odpowiedzialni są Grzegorz Demiańczuk oraz Wojciech Taranńzuk. Przed Catz ‘n Dogz stoją kolejne występy na całym globie, w tym między innymi u boku Solomuna, jednak duet nie zapomina o swoich korzeniach. W tym roku ma miejsce jubileusz 20 lat działałności. Z tej okazji charakterystyczne, house’owe brzmienia będą towarzyszyć celebracji okrągłych urodzin wspólnego grania oraz tworzenia. To wszystko w stołecznym klubie, do którego od lat chętnie zaglądają.

House’owe Niebo

Ceniony na całym świecie duet przygotował na ten rok dużo niespodzianek – właśnie z racji jubileuszu. Artyści przez cały 2023 rok będą celebrować dwudziestolecie działalności w różnej formie.

emuze.me

Nowe wydania oraz trasa “20 Years Tour” są po to, by świętować każdą imprezę, każdy utwór, który wypuściliśmy na świat, każdą wytwórnie, w której gościliśmy, każde miejsce, każdy inspirujących talent, z którym pracowaliśmy, graliśmy czy podróżowaliśmy. I co najważniejsze, każdego ravera, który miał okazję brać udział w secie Catz ‘n Dogz i fanów, którzy nas przez cały czas wspierali.

Fani house’owych brzmień mogą szykować się na wiele nowych, wyjątkowych wydań w Petz Recordings oraz dobrych wspomnień z setów Wojtka i Grzegorza. Okazje na to drugie nadarzą się na licznych letnich festiwalach oraz w warunkach klubowych. Przed startem w pełni letniego sezonu imprez outdoorowych, solenizanci w ramach “20 Years Tour” ponownie zajrzą do warszawskiego Nieba. 20 maja “zwierzaki” będą główną gwiazdą wieczoru, jednak za deckami również zobaczymy i usłyszymy gości – takie postaci jak MANOID oraz Joana. Bilety na stołeczne wydarzenie w cenie 65 zł możecie nabyć tutaj. Wejściówki będą również dostępne na bramce – tym razem w cenie 75 zł.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?