David Guetta (jako Jack Back) potwierdza wysoką formę nowym singlem w Defected Records

Poboczny alias Davida Guetty – Jack Back – powraca do Defected Records z nowym house’owym singlem pt. “Feeling”.

sb

David Guetta nie zwalnia tempa. Pomimo dużej aktywności głównego aliasu, który zarówno przewodzi nurtem future rave jak i podbija radiowe stacje, Francuz nie zapomina o pobocznym projekcie Jack Back. Właśnie ukazał się pierwszy tegoroczny singiel spod house’owego aliasu zatytułowany “Feeling”. Jest to powrót do kultowej wytwórni Defected Records, w której został wydany między innymi jego największy dotychczas hit. (It Happens) Sometimes zatrzęsło house’ową sceną jeszcze przed wybuchem pandemii.

Nowy utwór Francuza utrzymany jest w podobnych klimatach. Z jednej strony mamy emocjonalny wokal, a z drugiej mocny, tech house’owy drop. Kto wie, być może “Feeling” również czeka spory sukces, gdyż potencjał na nadchodzące festiwale z pewnością jest.

Defected Records kontynuuje zatem wysoką tegoroczną formę, mając na koncie już kilka house’owych hitów. Obecnie numerem 1 na Beatport jest wydane tam w zeszłym tygodniu “La Danza” Johna Summita. Parę tygodni wcześniej duży sukces odniosło z kolei deep house’owe “Nightjarod Vintage Culture i Sonny’ego Fodery. Fani prawdziwych house’owych klimatów z pewnością powinni z bacznością śledzić label, którego legendarny założyciel zakończył niedawno DJską karierę, skupiając się na promowaniu nowego pokolenia. I faktycznie, możemy tam znaleźć prawdziwe perełki muzyki house, jak chociażby utwór poniżej.

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?