Keanu Silva: “Mój dziadek jest z Polski” [EKSKLUZYWNY WYWIAD]

Podczas Sunrise Festival 2019 Keanu Silva został przepytany między innymi o jego powiązania z Polską, a także o jego największy hit “King Of My Castle”.

sunrise

Podczas ubiegłorocznej edycji Sunrise Festival zrealizowaliśmy kilka wywiadów z polskimi i zagranicznymi DJami i producentami. Pierwszy z nich już od jakiegoś czasu hula po internecie…

…natomiast teraz czas na kolejny z nich. Tym razem przepytaliśmy pochodzącego z Niemiec DJa i producenta, znanego pod pseudonimem Keanu Silva. Zapytaliśmy go między innymi o jego powiązania z Polską. Byliśmy w niemałym szoku, kiedy usłyszeliśmy takie oto słowa:

kalendarz

Kocham Polskę, ponieważ moje korzenie sięgają tego kraju. Mój dziadek jest z Polski, z okolic Warszawy, o ile się nie mylę, więc mam z Polską wiele wspólnego. Zawsze cieszę się, kiedy odwiedzam ten kraj.

Keanu Silva

Dwudziestosiedmiolatek zmierzył się również z pytaniami o swoje muzyczne inspiracje, o wpływ niemieckiej sceny na jego muzyczną ścieżkę, a także o jego największy dotąd hit – “King Of My Castle”.

kalendarz

Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób Niemiec odpowiedział na nasze pytania, już teraz włączcie materiał, który znajdziecie poniżej. Pamiętajcie o włączeniu napisów – wywiad został zrealizowany w języku angielskim, jednak my przetłumaczyliśmy go na język polski.

Pamiętajcie również o subskrypcji naszego kanału na YouTube, jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi materiałami video, których w 2020 roku będzie zdecydowanie więcej niż w roku ubiegłym.

sunrise

Już w środę (8 stycznia) opublikujemy jeszcze jeden wywiad z Sunrise Festival 2019. O tym, kogo przepytaliśmy, dowiecie się jako pierwsi na #shiningbeatsfam – naszej grupie na Facebooku. Możecie do niej dołączyć, wchodząc w ten link.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?