Knife Party już wkrótce zaprezentuje nową EP’kę. Dobre wiadomości także dla fanów aliasu Pendulum!

Twórcy “Internet Friends” ogłosili, że już w najbliższych miesiącach usłyszymy dużo nowej muzyki od nich – także w ramach aliasu Pendulum!

kalendarz

Nie jest nam, niestety, zbyt często dane słyszeć nową muzykę autorstwa Knife Party. Jednak, gdy już coś opublikują, to nie sposób nie przekonać się, że było na co czekać – utwory duetu są bowiem naprawdę dopieszczone.

Rob Swire i Gareth McGrillen w ubiegłym roku wydali tylko dwa utwory – niezwykle interesujący collab z duetem Pegboard Nerds o tytule “Harpoon” oraz remix do utworu ich innego aliasu – Pendulum – o nazwie “Blood Sugar”. Dla wszystkich entuzjastów tych Panów mamy jednak bardzo dobre wieści. Jeśli jest Wam mało nowej muzyki od Australijczyków, to w najbliższym czasie Wasz głód powinien być jak najbardziej zaspokojony – grupa właśnie zapowiedziała dawkę nowej muzyki!

emuze.me

Już w trakcie grudniowego epizodu podcastu Knifecast, australijski duet ogłosił, że nowa EP’ka pojawi się w przeciągu 3 miesięcy. Natomiast w styczniowym epizodzie audycji Swire oraz McGrillen oznajmili, iż prace nad nową muzyką dobiegły końca i zostanie ona przekazana do wytwórni pod koniec tygodnia, a co za tym idzie – dawkę świeżych tracków od Knife Party powinniśmy usłyszeć już niebawem.

To nie koniec emocji, ponieważ autorzy takich hitów jak “Internet Friends” czy “Bonfire” poinformowali, że entuzjaści brzmień spod aliasu Pendulum także doczekają się nowych muzycznych propozycji!

ultra

Osobiście nie możemy się doczekać nowych propozycji od – nie bójmy się tych słów – legend nieco mniej mainstreamowej muzyki elektronicznej. Ale zanim nowe numery od duetu zagoszczą na naszych głośnikach, warto sprawdzić najnowszy epizod Knifecast, który jest w tej chwili dostępny na Apple Music, a już wkrtótce powinien pojawić się na portalu Mixcloud.

emuze.me

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?