Koncert Purple Disco Machine w Warszawie wyprzedany. Na ponad 8 miesięcy przed!

Planowany na 24 października koncert Purple Disco Machine został wyprzedany już w lutym. Z tej okazji Tino zagra w stolicy dwukrotnie.

2sher

Rzadko kiedy zdarza się w naszym kraju, żeby elektroniczny artysta wyprzedał swój koncert na osiem miesięcy przed jego odbyciem się. Szczególnie zaskakujące jest to wtedy, kiedy miejscem występu jest mogąca pomieścić blisko 2 tysiące osób lokalizacja. Właśnie takie osiągnięcie może zanotować na swoim koncie Purple Disco Machine. Pół miesiąca temu pisaliśmy na naszych łamach o dwóch planowanych na końcówkę października wizytach Niemca w Polsce. Teraz stan ten jest już nieaktualny – wszak w sumie Tino wystąpi dla naszej publiczności trzykrotnie.

Progresja wyprzedana

Z dwóch koncertów – warszawskiego i krakowskiego – ten pierwszy cieszy się ewidentnie większą popularnością. Na planowany na 24 października w Progresji live show jednej z najpopularniejszych obecnie postaci disco house’u nie można już kupić biletów – wszystkie zostały wyprzedane. Z tego powodu, do jesiennej “Paradise Tour” dołącza dodatkowa warszawska data – 23 października. Jest to na ten moment jedyna sytuacja, w której Purple Disco Machine z powodu wzmożonego zainteresowania fanów dołożył drugi występ w tym samym mieście. A okazji jest kilka – na ten moment napis “SOLD OUT” widnieje także przy koncertach w Dreźnie, Kolonii, Brukseli oraz Amsterdamie.

emuze.me

Są bilety na Warszawę i Kraków

Wraz z ogłoszeniem drugiego warszawskiego występu, ruszyła sprzedaż biletów. W cenie 130 zł znajdziecie je pod tym linkiem. W dalszym ciągu wejściówki czekają także na tych, którzy wolą zobaczyć niemieckiego producenta 25 października w Krakowie. W tej samej cenie dostępne są one pod tym linkiem. Polskie koncerty Purple Disco Machine w ramach “Paradise Tour” organizuje agencja Fource.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?