Ulubiony producent Twojego ulubionego producenta prezentuje trzecią paczkę sampli. Aż 5000 dźwięków!

sunrise

KSHMR jest osobą, która przez lata zapracowała na swoją renomę w przemyśle EDM. I nie mam tutaj na myśli tylko udziału w produkcji takich przebojów, jak “Like A G6” formacji Far East Movement czy jednego z największych bigroomowych klasyków pod tytułem “Tsunami” za którym stoją DVBBS i Borgeous. Niles zasłynął także swoimi klimatycznymi produkcjami pod aliasem KSHMR, a także obecnością w wielu obecnych elektronicznych produkcjach za pomocą dwóch przepastnych paczek sampli, które dotychczas pojawiły się na rynku.

Mało? No to od wczoraj nie powinno być już mało, bowiem Niles opublikował trzecią paczkę sampli z serii “Sounds of KSHMR“. W zestawie około pięć tysięcy rozmaitych dźwięków, przygotowanych w możliwie jak najbardziej profesjonalny sposób. Podczas wielomiesięcznej pracy artyście pomagali jego przyjaciele, asystent oraz wielu znanych producentów EDM, w tym między innymi Bassjackers, Hardwell, Nicky Romero oraz Zedd. Prace i postępy oceniali The Golden Army oraz 7 Skies – producenci znani z Dharma Worldwide, labelu KSHMR’a.

kalendarz

kalendarz

Ciężko już w tym momencie powiedzieć konkretnie, na jakim poziomie jest najnowszy wypust Amerykanina, jednak bazując na wzorowej wręcz jakości poprzednich paczek można wnioskować, że te dźwięki będą do usłyszenia już wkrótce w wielu EDMowych produkcjach, i nie tylko – wszak jedną z zalet samplepacków Nilesa jest to, że można je swobodnie wykorzystywać także do innych form, wykorzystujących dźwięk.

W myśl znanej i do bólu prawdziwej teorii podsumujemy wpis – nie ważne czego używasz, ważne jak tego używasz!

sunrise

Wszyscy zainteresowani producenci mogą pobrać paczkę na platformie Splice.
Kliknij w link: Sounds of KSHMR vol. 3

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?