Kto będzie przyszłością muzyki Hardstyle? Wytypowaliśmy tych, którzy wkrótce mogą namieszać!

Warto sprawdzać nowych twórców, bowiem wśród nich nieraz można znaleźć niegorsze perełki. Dziś zaglądamy, co do zaoferowania ma pod tym względem Hardstyle.

silesia beats

Headhunterz, Wildstylez, Noisecontrollers oraz wielu innych producentów, którzy osiągnęli sukces w produkcji muzyki musiało od czegoś zacząć. Początki z pewnością bywały ciężkie… Wiele godzin pracy nad poprawą swoich umiejętności, pierwsze publiczne występy za konsolą, premierowe wypuszczane utwory… Ciężka praca popłaciła i teraz są prawdziwymi muzycznymi gwiazdami. Jednak warto zadać sobie pytanie, kto może pójść ich ścieżką? Postanowiliśmy się nad tym zastanowić, i oto jest – lista młodych talentów, prosperujących do miana przyszłych gwiazd, którzy mają szansę stać się kolejnymi ikonami sceny muzyki Hardstyle. 


Voidax 

Berend Van Beers, który występuje pod pseudonimem Voidax, jest prawdziwym odkryciem ubiegłego roku. Dla fanów cięższych brzmień będzie nie lada ciekawostką to, w jaki sposób młody Holender produkuje swoje utwory. Na pierwszy rzut oka widać prawdziwy kunszt, który został okraszony niesamowitym talentem. Jeżeli nadal w takim tempie będzie się rozwijał, aż się boję co ten chłopak może osiągnąć na scenie Hard. Prawdziwy wirtuoz melodii, porównywalny z Phuture Noize, innymi słowy Marco Junior. 

jay_cluss

Chłopak ostatnio nie zwalnia tempa. Ba – wydaje coraz to nowsze, oryginalniejsze, a co ważne, lepsze produkcje. W każdym utworze słychać niesamowity klimat. 

ultra

A teraz, bardzo serdecznie polecamy każdemu sprawdzić, a następnie odpłynąć przy trwającej około 4 minuty niesamowitej podróży w głąb krainy znajdującej się gdzieś w kosmosie, gdzie… panuje tylko czas. 

Voidax – Time and Space

Jay Reeve 

Julien Raasing aka Jay Reeve, jest kolejnym młodym, utalentowanym producentem w świecie cięższych brzmień. Produkuje już od ponad pięciu lat, jednak dopiero zeszły rok mógł zaliczyć w pełni do udanych. Wzrost popularności z pewnością wynika z faktu, że Holender wykorzystuje nietuzinkowe melodie, a te bardzo łatwo wchodzą do głowy słuchaczy. 

silesia beats

Poniżej najnowszy klip Jaya Reeve’a, który formułą przypomina inny słynny utwór. Wiecie o który chodzi? 

Jay Reeve – Back Up Again

Stormerz 

Niczym najlepsi skauci najlepszych klubów sportowych na świecie, czas przenieść się na inny kontynent w poszukiwaniu talentów, które mają zwojować świat muzyki Hard. 

Tym razem jesteśmy w Chile. Państwo słynące z Atacamy, z przepięknej stolicy, a także z kolebki południowoamerykańskiej sceny cięższych brzmień. To tu, w latach 2015-2016 odbywała się edycja Defqon.1. Chile, gdzie pojawiali się najwięksi producenci oraz występowali lokalni artyści – a wśród nich Fabian Quiroga.

ultra

jay_cluss

Stormerz rozpoczął produkcję muzyki w wieku 21 lat. Dzięki swoim euforycznym, energicznym produkcjom udało mu się zaskarbić serca fanów – początkowo w swoim rodzinnym kraju, a następnie poprzez występowanie w innych częściach świata. W przeszłości reprezentował markę X-Bone, a obecnie Fabian wydaje w labelu Scantraxx. 

Czym charakteryzuje się styl tego młodego producenta? Przede wszystkim euforycznymi wstawkami oraz nieziemskim wokalem. Produkcje Fabiana idealnie mogą być zastosowane w celu pokazania czym muzyka Hardstyle, a dokładnie łagodniejsza jego odmiana się charakteryzuje. Idealnie sprawdzi się jako pierwszy utwór.

silesia beats

Stormerz – We Are The Universe

Broken Element 

Broken Element to postać, która z pewnością wniosła odświeżenie w hardstajlowych produkcjach. Powiew świeżości spowodowany jest balansowaniem producenta stylem swoich kicków oraz melodii. Bardzo często wykorzystuje nowe techniki w swoich produkcjach, które finalnie za każdym razem powodują, że w połączeniu z wokalem takich artystów jak Last World czy Alee, tworzony jest utwór zasługujący na miano najlepszej produkcji danego tygodnia bądź miesiąca w świecie cięższych brzmień. 

Broken Element – Evolve

Vertile 

Tym razem trochę mocniej.

Mees van den Berg, występujący pod aliasem Vertile, ubiegły rok może śmiało zaliczyć do udanych. Pojawił się znikąd i w bardzo krótkim czasie przekonał do siebie wielką grupę fanów. To wszystko zasługa unikatowego stylu, w którym znalazło się miejsce na eksperymentalne rozwiązania produkcyjne. Twórczość Holendra można opisać słowami “mniejsza wersja D-Sturba”. 

Kto nie sprawdził tego pana, bardzo proszę nadrobić zaległości, ponieważ jego kariera nabiera bardzo dobrego tempa, a w przyszłości jeszcze nie raz będziemy mogli o nim usłyszeć. 

jay_cluss

Vertile – Eyes Closed

Aversion 

Robin Kesting aka Aversion rozpoczął przygodę z muzyką elektroniczną w wieku 14 lat. Od początku interesowały go tylko mocniejsze brzmienia, a dzięki swoim braciom jeszcze lepiej poznał świat powyżej 150 BPM. Bardzo chętnie oglądał relacje z największych festiwali, tj. Defqon.1, Qlimax oraz Hard Bass. Dostrzegł w nich szczere oddanie fanów oraz emanowanie olbrzymiej energii. 

Dzięki wspomnianej wcześniej energii, z czasem postanowił zająć się produkcją własnej muzyki. Stworzył własny styl, który balansuje między Rawstyle a Euphoric. Dorastając jako producent i DJ, Aversion zaraża swoją energią i pasją do muzyki tłumy na całym świecie. Jego celem zdecydowanie jest rozpalić tego samego ducha Hardstyle w ludziach, zainspirowania ich do tworzenia własnej muzyki. 

Aversion obecnie wydaje swoje produkcje w labelu Theracords. Jeżeli interesuje was eksperymentalna strona muzyki Hard, musicie koniecznie sprawdzić poczynania tego utalentowanego producenta, a póki co, zachęcam do sprawdzenia kolaboracji naszego bohatera z ikoną muzyki Hard – DJ Therą. 
 

DJ Thera & Aversion – Clouds

To jeszcze nie koniec naszych typów – wkrótce przedstawimy Wam kolejnych wartych uwagi hardowych twórców!

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?