Kungs wydał nowy album – a Ty możesz go wygrać. Do rozdania 4 CD “Club Azur”! [KONKURS]

Twórca “Never Going Home” wydał właśnie album “Club Azur”, którego aż 4 sztuki mamy do rozdania w konkursie!

kalendarz

Tegoroczny kalendarz wydawniczy albumów jest niesamowicie wypełniony. Tyczy się to także elektronicznej części sceny, która to ma niemało do zaoferowania entuzjastom długograjów. Swoją nową propozycję zaprezentował całkiem niedawno Kungs, który w ubiegłym roku powrócił do rozgłośni radiowych z przebojem “Never Going Home“.

Kawałek ten oczywiście pojawił się na wydawnictwie o nazwie “Club Azur“. W sumie znajdziemy tam 12 utworów, w tym hitowe single pokroju “Clap Your Hands” i “Lipstick”, ale także collaby z takimi postaciami, jak Boys Noize czy The Knocks. Na albumie usłyszymy również głos… Martina Solveiga, który zaśpiewał w dwóch kawałkach.

emuze.me

Do rozdania aż 4 sztuki “Club Azur”!

Nasza recenzja “Club Azur” pojawi się jeszcze w tym tygodniu, a tymczasem wraz z Universal Music Polska mamy do rozdania aż 4 płyty CD “Club Azur”. Aby mieć szansę na wygranie jednego z nich, należy:

1) obserwować Shining Beats na Instagramie
2) polubić konkursowy post i udostępnić go na Insta Stories, oznaczając konta @shiningbeats, @kungs oraz @universalmusicpolska
3) w komentarzu pod postem napisać, który kawałek Kungsa podoba Ci się najbardziej

ultra

Konkurs trwa do wtorku, 19 kwietnia włącznie. Rozwiązanie konkursu następnego dnia na naszym Instagramie. Życzymy powodzenia!

emuze.me

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?