Kungs wydał nowy album – a Ty możesz go wygrać. Do rozdania 4 CD “Club Azur”! [KONKURS]

Twórca “Never Going Home” wydał właśnie album “Club Azur”, którego aż 4 sztuki mamy do rozdania w konkursie!

emuze.me

Tegoroczny kalendarz wydawniczy albumów jest niesamowicie wypełniony. Tyczy się to także elektronicznej części sceny, która to ma niemało do zaoferowania entuzjastom długograjów. Swoją nową propozycję zaprezentował całkiem niedawno Kungs, który w ubiegłym roku powrócił do rozgłośni radiowych z przebojem “Never Going Home“.

emuze.me

Kawałek ten oczywiście pojawił się na wydawnictwie o nazwie “Club Azur“. W sumie znajdziemy tam 12 utworów, w tym hitowe single pokroju “Clap Your Hands” i “Lipstick”, ale także collaby z takimi postaciami, jak Boys Noize czy The Knocks. Na albumie usłyszymy również głos… Martina Solveiga, który zaśpiewał w dwóch kawałkach.

Do rozdania aż 4 sztuki “Club Azur”!

Nasza recenzja “Club Azur” pojawi się jeszcze w tym tygodniu, a tymczasem wraz z Universal Music Polska mamy do rozdania aż 4 płyty CD “Club Azur”. Aby mieć szansę na wygranie jednego z nich, należy:

1) obserwować Shining Beats na Instagramie
2) polubić konkursowy post i udostępnić go na Insta Stories, oznaczając konta @shiningbeats, @kungs oraz @universalmusicpolska
3) w komentarzu pod postem napisać, który kawałek Kungsa podoba Ci się najbardziej

emuze.me

Konkurs trwa do wtorku, 19 kwietnia włącznie. Rozwiązanie konkursu następnego dnia na naszym Instagramie. Życzymy powodzenia!

emuze.me

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?