Kwarantanna służy kreatywności – Kungs wydał dwa luźne numery i nagrał do nich amatorskie klipy

Francuski producent z braku ciekawszego zajęcia postanowił stworzyć dwa luźne utwory wraz z amatorskimi wideoklipami w warunkach domowych.

emuze.me

Wirus COVID-19 rozprzestrzenia się na całym świecie, przez co wiele osób zostaje zmuszonych do pozostania w domach. Jest to niezwykle ważna rzecz w najbliższych tygodniach – dlatego wszystkie nerdy mogą czuć się teraz jak najbardziej rozgrzeszone. Niektórych jednak w tym czasie łapie nuda, przez co wpadają na przeróżne pomysły. Tyczy się to też producentów, którzy tworzą różne ciekawe przeróbki – tak, jak chociażby zrobił to DJ Snake.

Kungs wydał dwa luźne tracki

O krok dalej poszedł inny francuski DJ i producent Kungs, którego na pewno kojarzycie z utworu “This Girl“. Valentin wpadł bowiem na pomysł stworzenia numeru w jedną noc i nagrania do niego prowizorycznego teledysku. W ten sposób powstał kawałek “You’re In My Mind“, w którym – co ciekawe – wokalnie udzielił się… sam producent.

emuze.me

To nie koniec, ponieważ Kungs postanowił stworzyć wraz ze swoim współlokatorem spontaniczny teledysk. Kwarantanna spowodowana koronawirusem sprawiła, że panowie musieli go nagrać w warunkach domowych. Jak widać, nawet z dużymi ograniczeniami można wyczarować coś naprawdę kreatywnego.

Francuz nie poprzestał jednak na jednym utworze i chwilę później zapowiedział drugą część, zrealizowaną w podobny sposób. Francuz wybrał słowa zaproponowane przez swoich fanów i użył ich w tekście do numeru “Catching Butterflies“. Tutaj również całość została opatrzona teledyskiem robionym “domowymi” sposobami.

emuze.me

Ostatnie dni i tygodnie nie są łatwe dla nikogo. Jednak producenci muzyczni potrafią się naprawdę dobrze odnaleźć w takich okolicznościach – wszak sami, bez potrzeby ochrony zdrowia w takiej formie jak obecnie, potrafią spędzać długie godziny w studiu. Kolejnym dowodem na to wszystko jest aktywność, jaką w ostatnich dniach wykazał się Kungs.

emuze.me

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?