Lineup Heartbeat Festival 2023 coraz bogatszy. Znamy kolejnych artystów, którzy otworzą lato w Trzciance

Kolejne dwa aliasy dołączyły do lineup’u Heartbeat Festival 2023. Są to Brohug i I.GOT.U. Kolejne ogłoszenia już wkrótce.

emuze.me

Jeśli mówimy o rozpoczęciu wakacji, to spora część fanów muzyki elektronicznej rozpoczyna je w Trzciance, gdzie po raz kolejny odbędzie się Heartbeat Festival. Mimo iż w tym roku impreza w formule znanej z poprzednich lat odbędzie się tylko jednego dnia, to organizatorzy po raz kolejny zaskoczyli lineup’em swojej imprezy. W ostatnich dniach poznaliśmy kolejnych artystów, które wystąpią na plaży nad jeziorem Logo w Trzciance.

Powrót do Polski

Tegoroczna edycja Heartbeat Festival odbędzie się 24 czerwca. Część artystów, które wystąpią na plaży Logo w Trzciance poznaliśmy już jakiś czas temu. Teraz w ostatnich dniach poznaliśmy kolejną zagraniczną gwiazdę oraz polski alias. Tym pierwszym jest powracający do Polski szwedzki bass house’owy duet Brohug.

Za drugim ogłoszeniem stoi już stały bywalec trzcianeckiej imprezy. Mowa tu oczywiście o I.GOT.U, który na Heartbeat (a wcześniej Beach Party) wystąpił już kilkukrotnie, za każdym razem dając niesamowite show.

Lineup więc się nam powiększa i tak prezentuje się na dzień dzisiejszy:

Astrix
Brohug
I.GOT.U
Indecent Noise
Moksi
Sunnery James & Ryan Marciano

Wkrótce mamy poznać dodatkowe nazwiska, które dopełnią sobotni lineup, a także postaci, które wystąpią podczas piątkowego before party.

Heartbeat Festival 2023 – bilety

Bilety na Heartbeat Festival 2023 w dalszym ciągu są dostępne. Na ten moment bilet na sobotnie wydarzenie kosztuje 189 zł. Oprócz tego można nabyć wejściówkę VIP, a także dołożyć sobie opcję pobytu na polu namiotowym. Opcją jest także Full Paczka – czyli nocleg w hotelu Arche w Pile wraz z dojazdem z hotelu na imprezę z powrotem oraz śniadaniem w niedzielny poranek. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.


emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?