LOUD ABOUT US z nowym numerem w wytwórni Don Diablo. Premiera już wkrótce!

kalendarz

Duet LOUD ABOUT US powoli zaczyna wychodzić z roli młodych, perspektywicznych aliasów i zaczyna równać się z uznanymi na polskiej scenie klubowej markami. W ubiegłym roku panowie święcili duży sukces – ich singiel “Drums” został wydany w labelu Hexagon i był grany w wielu setach właściciela wytwórni, czyli Don Diablo. Duet nie zwalniał tempa i w ostatnich miesiącach na rynku pojawiły się między innymi release w Brohouse, czyli w labelu trio Brohug oraz utwór “Back Again”, który powstał we współpracy z innym mocnym graczem na polskiej scenie, czyli Sikdopem.

Jednak ci, którzy narzekają na niedobór mocnego Bass House’u od polskiego duetu, mogą być usatysfakcjonowani – szykuje się bowiem wielki powrót do wytwórni Hexagon!

emuze.me

W 183. epizodzie radio show Don Diablo, zagrany został nowy utwór chłopaków, noszący nazwę “Kill The Beat”, który już wkrótce ukaże się nakładem Hexagonu w EPce “Festival Weapons”. Fani producenta znają już ten kawałek z jego setów – track był już grany bowiem między innymi podczas EDC Las Vegas czy też w naszym kraju, podczas Sunrise Festival, kiedy to na scenie wraz z Holendrem pojawili się autorzy utworu.

ultra

Jak nietrudno się domyślić, kawałek mocno nawiązuje do hitowego “Drums”. Mimo to jak najbardziej jest na co czekać – EPka zostanie oficjalnie wydana już 17 sierpnia, rzecz jasna w labelu Hexagon.

Poniżej możecie posłuchać nowego singla Polaków w ramach Hexagon Radio – jeśli nie chcecie przesłuchiwać całości (co mimo wszystko warto uczynić), włączcie nagranie w 25. minucie!

kalendarz

 

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?