LOUD ABOUT US debiutują w Spinnin’ Records!

Długo wyczekiwany collab Polaków z Yves V i Robertem Falconem ujrzał światło dzienne. Kamil i Krzysiek tym samym debiutują w Spinnin’ Records!

sunrise

Ostatnio na naszych łamach znajdziecie sporo wieści o duecie LOUD ABOUT US. Nic dziwnego – wszak ostatnie dni i tygodnie są dla Kamila i Krzyśka naprawdę całkiem intensywne. 1,5 tygodnia temu na rynku pojawił się ich numer w zupełnie innym niż dotychczasowy stylu. Mało tego – Sikdope w swoim specjalnym mixtejpie zaprezentował dwie nowe propozycje od rodaków.

Powrót do starego stylu

To jednak jeszcze nie koniec zabawy na ten rok – wielu słuchaczy oczekiwało bowiem już od dłuższego czasu wydania collabu z Belgiem o pseudonimie Yves V. Numer nazywający się “Show Me” okazał się ostatecznie numerem, w którym swoje palce maczał także Robert Falcon. No właśnie, maczać palce – to określenie jak ulał pasuje do Roberta i Yves’a, wszak w tracku najmocniej słychać charakterystyczny i znany od dłuższego czasu styl Polaków.

kalendarz

Polski duet po raz pierwszy w głównym labelu Spinnin’

Track pierwotnie miał ukazać się 15 listopada w Spinnin’ Premium. W sieci pojawiła się nawet okładka singla, zwiastująca release.

ultra

Tak się jednak nie stało i na premierę musieliśmy poczekać jeszcze niemal 4 tygodnie, aż do 9 grudnia. Cierpliwość popłaciła, bowiem track zasilił dwuutworową EPkę Yves’a, noszącą tytuł “Money Money / Show Me”. Jednak rzeczą najbardziej wartą wspomnienia jest fakt, iż track awansował z “darmówkowego” Spinnin’ Premium do głównego labelu Spinnin’ Records. Jest to kolejny polski alias z takim osiągnięciem – wcześniej pojawiali się tam chociażby Tom Swoon czy Sikdope.

Track już w październiku był supportowany przez czołowe EDMowe nazwiska, takie jak Hardwell, Dimitri Vegas & Like Mike czy Blasterjaxx. W listopadzie do tego grona dołączyli między innymi Fedde le Grand czy Showtek. Referencje więc bardzo mocne – dlatego warto sprawdzić tą produkcję. Możecie zrobić to już teraz – odnośnik do odsłuchu “Show Me” znajdziecie poniżej.

sunrise

foto: ErZet Arts

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?