Labrinth, Sia i Diplo zapowiadają wspólny album. Znamy datę premiery!

Przebojowe trio LSD w ubiegły piątek wydało kolejny singiel, zapowiadając przy okazji nadchodzący album. Premiera już wkrótce!

kalendarz

O istnieniu projektu LSD świat dowiedział się w maju 2018 roku. To wtedy trio Labrinth, Sia i Diplo wydali swój debiutancki singiel „Genius”. Do tej pory grupa stworzyła już pięć utworów i nie zamierza zwalniać tempa. Po niemal roku od powstania projektu formacja wyda wspólny album. Informacje na ten temat przez media społecznościowe przekazał mediom Diplo,

Krążkek zostanie wydany 12 kwietnia i będzie nosił nazwę Labrinth, Sia & Diplo Present… LSD”. To jawny followup do tytułu albumu Jack Ü – czyli kolaboracji Diplo ze Skrillex’em – który nazwano “Skrillex and Diplo present Jack Ü”.

kalendarz

Amerykański producent podkreśla, że tworzy płytę ze swoimi ulubionymi muzykami i będzie to kosmiczna muzyka pop. O szczegółach na razie wiadomo niewiele. Diplo nie zdradził bowiem, ilu utworów możemy się spodziewać, ani jakie są ich tytuły. Można jednak przypuszczać, że tracklista będzie zawierała wydane już single oraz zupełnie nowe produkcje.

ultra

Szczegóły krążka poznamy zapewne w najbliższych dniach, ale znając umiejętności Diplo do tworzenia światowych hitów jesteśmy niemal pewni, że krążek odbije się szerokim echem w świecie EDM.

Tym bardziej, że premiera płyty zapowiada się naprawdę gorąco. 12 kwietnia – czyli w dniu premiery wydawnictwa – Diplo zagra na amerykańskim festiwalu Coachella i zapewne zaprezentuje sporo materiału z albumu. Fani spekulują, że podczas jego występu nie zabraknie reszty składu LSD.

kalendarz

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?