Madeon zapowiedział nowy singiel! Powrót po trzech latach przerwy

Madeon udostępnił tajemniczą stronę, na której możemy przeczytać o jego nowym utworze. Będzie to pierwszy singiel Francuza po trzech latach przerwy.

silesia beats

W branży muzycznej mamy wielu artystów, którzy nieczęsto raczą fanów swoją twórczością. Muzycy nieraz robią sobie dłuższą przerwę, by następnie powrócić z impetem i zaskoczyć wszystkich nowymi utworami. Wygląda na to, że z “długiej podróży” wrócił właśnie francuski DJ i producent Madeon, który ni stąd, ni z owąd zapowiedział nowy singiel!

Długo przyszło nam czekać na coś nowego od Hugo. Doskonale pamiętamy wydany w 2016 roku singiel “Shelter“, który powstał we współpracy z jego dobrym przyjacielem, Porterem Robinsonem. Ten numer stał się początkiem szerszej współpracy – panowie wspólnie koncertowali w ramach “Shelter Live Tour”, a do samego utworu powstał pieczołowicie przygotowany teledysk w stylu anime. Był to jednocześnie ostatni utwór Francuza – jednak to już wkrótce się zmieni.

jay_cluss

Od jakiegoś czasu Madeon podgrzewał jednak atmosferę i dzielił się ze światem twittami, w których oznajmiał, że pracuje nad nową muzyką i albumem. No i w końcu przyszedł ten jakże długo wyczekiwany moment. Na instagramie francuskiego producenta pojawiło się zdjęcie billboardu, który najprawdopodobniej prezentuje identyfikację wizualną nowego singla czy też całego albumu!

ultra

Wyświetl ten post na Instagramie.

www.goodfaith.world

Post udostępniony przez @ madeon

To jednak nie wszystko – w opisie zdjęcia pojawił się link do strony www.goodfaith.world, która przedstawiała grafikę z planszy reklamowej oraz słowa zapisane za pomocą alfabetu, który Madeon wymyślił przy premierze swojego debiutanckiego albumu “Adventure“. Po kliknięciu w napisy naszym oczom ukazuje się przetłumaczony tekst w języku angielskim.

CZEŚĆ
TĘSKNIŁEM
JEST TO POCZĄTEK
ERY GOOD FAITH

JUTRO RANO
WYPUSZCZĘ UTWÓR
TYLKO W PRAWDZIWYM ŚWIECIE

WTEDY WSZĘDZIE W PIĄTEK
WRÓĆ TUTAJ

Tekst zamieszczony na stronie nie pozostawia wątpliwości – w nasze ręce wreszcie trafi nowy materiał artysty! Vinyl z nowym utworem już teraz można kupić w czterech miejscach na świecie – Los Angeles, Nowym Jorku, Alesund oraz rodzinnym mieście Hugo – Nantes, zaś oficjalna premiera będzie mieć miejsce w piątek. “Początek ery Good Faith” może sugerować nadejście nowego albumu, na który bardzo liczymy. Jesteśmy niezwykle ciekawi, co tym razem zaserwuje nam utalentowany Francuz. Postęp całej sytuacji możecie śledzić na reddicie.

silesia beats

kalendarz

Total
40
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?