Madison Mars polubił polski EDM. Dwie propozycje młodych twórców w jego radio show!

Estoński producent często supportuje utwory młodych, perspektywicznych producentów. W ostatnim odcinku jego podcastu swoje miejsce znaleźli także Polacy.

kalendarz

Madison Mars to postać, która zdobyła rozgłos w labelu Hexagon. Jednak najwięcej fanów przysporzył mu w naszym kraju hit “New Vibe Who Dis”, do dziś często grany w rozgłośniach radiowych. Od maja minionego roku Estończyk prowadzi również swoje cotygodniowe radio show – House Of Mars.

Madison Mars lubi polskie produkcje

Producent w swoich audycjach często supportuje mniej znanych artystów, którzy dopiero zaczynają swój podbój świata muzyki elektronicznej. Często też wspiera polskie produkcje, które w niczym nie odstają od tych z najbardziej znanych wytwórni. W ostatnim odcinku swojego radio show Madison Mars zagrał między innymi solowy utwór od MOGIego oraz collab KOFM z NoGun’em.

kalendarz

Wielki talent

Dla Konrada Mogiły, który stoi za projektem MOGI, rok 2020 może być przełomowy. Młody artysta z Małopolski to wielki talent, o czym osobiście przekonywała nas formacja Bounce Inc. w zarejestrowanym podczas Sunrise Festival wywiadzie. Hubert i Adrian nie są jedyni – Madis również docenia produkcje dwudziestolatka. Dowodem na to jest support zbliżającego się release’u Polaka, noszącego tytuł “New Tomorrow“. Utwór – jak twierdzi sam jego twórca – oficjalną premierę będzie miał na przełomie stycznia i lutego.

kalendarz

Dobry start roku KOFM

Nie tylko MOGI znalazł się w ostatnim odcinku radio show estońskiego producenta. Swoje “pięć minut” mieli również Kuba Sochański aka KOFM i Klaudiusz Brzozowski aka NoGun. Ich wspólna kolaboracja Switch również została wsparcie gwiazdy future house. W przypadku tej produkcji data wydania jeszcze nie jest znana, gdyż trwają rozmowy z wytwórnią, która mogłaby produkcję wydać. Niemniej jednak, jest to dobry czas dla Kuby, który niedawno na swoich social mediach pochwalił się podpisaniem kontraktu z Darklight Recordings. Jego wspólny utwór wraz z Majlo wyjdzie już w kwietniu nakładem wytwórni Fedde Le Granda.

Co ciekawe – NoGun ląduje w audycji Madisona Marsa już po raz drugi z rzędu. W poprzednim odcinku pojawił się bowiem wyprodukowany wraz z Maksem z Raveboiz remix do utworu “Kill The Noise”, oryginalnie wyprodukowanego przez Bounce Inc.

sunrise

Odsłuchaj już teraz

Co prawda obie produkcje jeszcze nie zostały oficjalnie wydanie, lecz możecie się z nimi zapoznać już teraz. New Tomorrow” zostało zagrane jako ostatni utwór w 36. epizodzie House of Mars, zaś utwór KOFM i NoGun’a można usłyszeć w 45. minucie.

https://soundcloud.com/madisonmars/house-of-mars-episode-36

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?