Markus Schulz wyda tej jesieni siódmy studyjny album. Znamy pierwszych gości!

sunrise

Markus Schulz to jedna z legend muzyki Trance. Ostatnią “długometrażową” produkcją pod głównym aliasem tego czterdziestotrzyletniego DJ’a i producenta urodzonego w Niemczech jest wydany w 2016 roku album “Watch The World”. W międzyczasie artysta skupił się na projekcie Dakota – w roku ubiegłym pojawiła się publikacja podpisana tym właśnie projektem, która nosi tytuł “The Nine Skies“. W tym roku Schulz ponownie zamknął się w studiu, czego owocem jest już siódmy autorski album.

We Are The Light, bo tak ma się nazywać nowe dzieło, zdaniem samego autora mocno nawiązuje do poprzedniego wydawnictwa i jest jego “kuzynem i duchowym następcą”. Nie jest jeszcze znana całkowita tracklista albumu (ta zostanie ujawniona w październiku), ale mimo to możemy już przewidzieć, jakie klimaty będą obecne na krążku – wszak na rynku dostępne są już trzy single: “Calling For Love” z wokalnym występem JES, “Safe From Harm” – tutaj kapitalnie wykazała się Emma Hewitt, oraz “Upon My Shoulders” z gościnnym udziałem Sebu Simoniana, 1/2 duetu Capital Cities.

kalendarz

Na dodatek do publicznej wiadomości zostały podane informacje, kto zagości na albumie Markusa, a będą to Christina Novelli, Smiley, Adina Butar, Nikki Flores, Jared Lee i Alina Eremia. Nie są to jednak wszystkie nazwiska!

kalendarz

Album ma się ukazać jeszcze w październiku, dokładna data nie została jeszcze podana. Patrząc na pozycję Markusa na światowym rynku muzyki Trance i listę gości, których producent zaprosił do współpracy przy krążku, jesteśmy pewni, że jest na co czekać.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?