kontakt

Po tragicznym sezonie 2020 i nienajgorszym sezonie 2021, organizatorzy festiwali mają spore nadzieje w stosunku do przyszłego roku. Ciężko powiedzieć, jak wtedy będzie wyglądać na świecie temat koronawirusa – ale mimo tych niewiadomych, na ten moment można być dobrej myśli. Szczególnie, że pierwsze agencje eventowe zaczynają już wykonywać ruchy w temacie przyszłorocznych edycji festiwali – i tu kierujemy wzrok w stronę Alter Art, organizatora Open’er Festival.

Dwóch mocnych headlinerów

W ostatnich miesiącach poznaliśmy już kilka nazwisk z przyszłorocznego lineup’u. Dotychczas potwierdzono takie postaci, jak Imagine Dragons, Twenty One Pilots, Jessie Ware czy The Chemical Brothers. Dziś do tego składu dołączają dwa potężne aliasy, które fanom EDMu powinny być dobrze znane. Na początku lipca 2022 roku w Gdyni wystąpią Martin Garrix oraz Dua Lipa.

Co ciekawe, obydwoje pojawią się przed publicznością tego samego dnia – konkretnie w piątek, 1 lipca 2022 roku. Można więc spodziewać się wspólnego wykonania “Scared To Be Lonely” – ich hitowego singla z 2016 roku.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że booking Martijna był już planowany na edycję 2020, a także na edycję 2021. Z wiadomych przyczyn, do obydwóch nie doszło.

Open’er Festival 2022 – bilety

Bilety na będące częścią Open’er Festival 2022 występy są już dostępne w sprzedaży od jakiegoś czasu. Można wybierać spośród następujących konfiguracji:

  • bilet jednodniowy (315 zł)
  • bilet weekendowy (piątek, 1 i sobota) – 459 zł
  • karnet na cały festiwal (649 zł)

Dodatkowo można dołożyć dostęp do pola namiotowego. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

kontakt