kontakt

Dostaliśmy w historii EDMu sporo collabów, które okazały się być jednostrzałowcami a producenci nie wracali już razem do studio. Do tego grona z pewnością nie należą utwory powstałe na linii Martin Garrix – Matisse & Sadko. Do tej pory panowie wydali aż 6 wspólnych numerów i póki co się nie zatrzymują. W ten piątek ukazał się kolejny numer stworzony przez dwa sztandarowe aliasy STMPD RCRDS.

Na to czekało wielu fanów

Jest to kawałek, na który od dłuższego czasu czekało wielu fanów zarówno Holendra jak i rosyjskich braci. Nie ma się co dziwić – w końcu został on zrobiony w klimatach starego Progressive House, który przywodzi na myśl złote lata EDM. Był on dość często grany w setach utalentowanego 25-latka podczas tegorocznych wakacji.

Do wydanego ostatnio numeru “Won’t Let You Go” swoje trzy grosze dołożył wokalista znany z legendarnego “Don’t You Worry Child” Swedish House Mafii, a mianowicie John Martin. To nie pierwsza jego współpraca z Martijnem – w ubiegłym roku wokalistę mogliśmy usłyszeć w innym progresywnym utworze Holendra – konkretnie “Higher Ground“. Trzeba przyznać, że całość wyszła naprawdę kapitalnie i w tymże collabie drzemie potencjał na ogromny hit.

Najnowszą propozycję Martina Garrixa i Matisse & Sadko możecie posłuchać poniżej.

kontakt