Muzyczna ofensywa Martina Garrixa – już wkrótce dużo nowej muzyki od Holendra!

silesia beats

Sezon festiwalowy za nami. Nie oznacza to jednak posuchy w świecie EDM. Mało tego – to właśnie teraz zaczyna się gorący okres przygotowywania nowego materiału, który będziemy mogli usłyszeć w miesiącach nadchodzących. Jednym z artystów, wobec których oczekiwania są wyjątkowo wysokie, jest Martin Garrix, który na swoim Insta Story raz na czas lubi podroczyć się z fanami obrazkami z napisem: “Lots of new music SOOOOOON“. Młody producent z pewnością ma w zanadrzu wiele świeżych utworów, jednak w najbliższym czasie możemy się spodziewać dwóch z nich. Niemniej, mając na uwadze single, wydane pod koniec lipca oraz na początku września, możemy swobodnie mówić o muzycznej ofensywie.

Jednym z utworów, które wkrótce mają doczekać się oficjalnej premiery, jest “Access” – kawałek zagrany po raz pierwszy podczas tegorocznej edycji festiwalu Tomorrowland. Nie jest to pewna informacja, jednak możemy przypuszczać, że w procesie twórczym Martijnowi pomagał jego przyjaciel, Julian Jordan. W ubiegłym tygodniu w sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie ze studia, z podpisem jednoznacznie sugerującym, że panowie nad czymś pracują. Czy chodzi o “Access”? O tym przekonamy się wkrótce.

jay_cluss

https://www.youtube.com/watch?v=Y5izB5dRx70

ultra

Drugi z przewidywanych utworów zapewne będzie należeć do tych ostrzejszych i bardziej energetycznych – a to za sprawą kolejnego gościa dwudziestodwulatka, którym jest Dyro. Osoby tęskniące za starymi utworami tego pana z pewnością będą usatysfakcjonowani, gdyż w utworze, niemającym jeszcze ustalonej nazwy, nietrudno zauważyć liczne patenty, słyszalne w trackach wydawanych jeszcze w Revealed Recordings, czy przy początkach WOLV – własnego labelu Jordy’ego. W wypadku tej produkcji także musimy poczekać na oficjalną datę premiery. A – jak możecie się przekonać dzięki fragmentowi występu Martina, zamykającego belgijski festiwal – jest na co czekać!

https://www.youtube.com/watch?v=FuM6dOu9FiQ

silesia beats

Jesteśmy pewni, że to nie koniec niespodzianek ze strony Holendra, wszak przed nim Amsterdam Dance Event – to w ramach tego wydarzenia odbędzie się impreza jego labelu STMPD RCRDS, podczas której wystąpi m.in. Blinders. Oprócz tego za dwa tygodnie oficjalną premierę będzie mieć pierwsza książkowa pozycja Martijna; specjalnie na okazję holenderskiego święta muzyki elektronicznej zostanie otwarty pop-up store STMPD, zaś w amsterdamskiej hali RAI odbędą się dwa solowe koncerty najpopularniejszego producenta na świecie, który na dodatek podczas ADE może po raz drugi obronić swój zaszczytny tytuł, wywalczony w plebiscycie DJ Mag Top 100 DJs. Innymi słowy – to będzie gorący okres dla młodzieńca z Amstelveen.

kalendarz

ultra

jay_cluss

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?