Ryan Tedder (OneRepublic) potwierdza collab z Martinem Garrixem!

Wokalista OneRepublic potwierdził podczas koncertu w Holandii, że pracuje nad wspólnym numerem z trzykrotnym zwycięzcą DJ Mag Top 100 DJs.

sunrise

Holenderski DJ i producent Martin Garrix zdradził niedawno, że w lipcu ukaże się jego “najbardziej szalony” numer w klimatach Progressive House. Follow-up do utworuHigh On Life“, jak się okazuje, to nie jedyna karta, jaką twórca chowa w zanadrzu. W trakcie występu zespołu OneRepublic w Holandii, główny wokalista oraz frontman grupy Ryan Tedder zdradził, że zespół pracuje wspólnie z Martijnem nad kolaboracją.

…ktoś inny, z kim kocham współpracować, żyje w tym rejonie, i nazywa się Martin Garrix.

Ryan Tedder

Jeden z członków OneRepublic wspomniał też, że wraz z Holendrem “pracują nad pewnymi rzeczami“. Oznacza to, że w nieokreślonej przyszłości możemy spodziewać się wspólnego numeru tych dwóch panów. Nie obyło się też bez miłych słów w kierunku holenderskiego DJa i producenta:

kalendarz

Martin Garrix jest najmilszym DJem na świecie, powinniście być z niego dumni; bardzo dobrze reprezentuje Holandię

Ryan Tedder
https://youtu.be/yu8X2TDxAic

To nie pierwszy raz, kiedy frontman One Republic kooperuje ze światem EDM. Do tej pory Ryan Tedder udzielał się wokalnie w utworach takich twórców, jak chociażby Zedd, David Guetta, Galantis czy Cassius. Najbardziej został jednak zapamiętany za udział w nieśmiertelnym klasyku muzyki elektronicznej, czyli numerze “Calling (Lose My Mind)“, który stworzyli Sebastian Ingrosso oraz Alesso.

ultra

kalendarz

Total
26
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?